Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 maja 2015

Niedługo Festiwal Organizacji Pozarządowych

Niedługo Festiwal Organizacji Pozarządowych
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

W najbliższą niedzielę, 24 maja, w Park Zdrojowym odbędzie się już trzeci Festiwal Organizacji Samorządowych. Początek zaplanowano na godzinę 13:00.

- W ramach festiwalu istnieje możliwość zaprezentowania przedmiotu działalności organizacji, dotychczasowych osiągnięć w formie prezentacji na scenie bądź przedstawienia swojej oferty i produktów poprzez stoiska wystawiennicze, pokazy umiejętności i występy artystyczne - informuje Urząd Miasta.

Wystąpią m.in. orkiestra KWK Jas-Mos, Trio Appassionata, zespół Druga Młodość, Chór Miejski. Będzie również można zobaczyć występ Teatrzyku i Grupy Muzycznej Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz prezentację Cywilnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!