Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 maja 2015

Andrzej Duda z wynikiem 61,7% w Jastrzębiu

Andrzej Duda z wynikiem 61,7% w Jastrzębiu

W drugiej turze wyborów prezydenckich jastrzębianie w zdecydowanej większości zagłosowali na Andrzeja Dudę. Wynik ogólny kandydata PiS to 52%.

Andrzej Duda zdobył w Jastrzębiu 61,7% głosów (27 384 wyborców). Na jego kontrakandydata zagłosowało 38,3% jastrzębian (16 985 wyborców). W całym kraju kandydat PiS zdobył 52% głosów, a dotychczasowy prezydent Bronisław Komorowski 48%.

Frekwencja w naszym mieście wyniosła 55,3%. To więcej niż w pierwszej turze (52,37%). Wynik frekwencji w całym kraju to 55,50%.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

PiS Jastrzębie: "Bóg, Honor i Ojczyzna" PiS Jastrzębie: "Bóg, Honor i Ojczyzna"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
jurek29.05.2015 23:25

@Jarosław - nomen omen

Otwórz pan oczy.

Jarosław - nomen omen29.05.2015 13:31

Każdy ma prawo do swoich poglądów w demokratycznym kraju. Ale żadna partia nie ma prawa nawoływać do nienawiści wobec swych przeciwników politycznych. A PiS to robi. Czekam na działania tej partii i mocno się ich obawiam. Schowany Jarosław Kaczyński nie wróży nic dobrego. Szkoda, że Kukiz niewiele potrafi i nie ma zaplecza politycznego. To jego wiek niemowlęctwa politycznego. Ci, którzy teraz kręcą się wokół niego, to ludzie liczący na kasę za nic nie robienie, prócz gadania.

zołza z zofiówki28.05.2015 13:12

Może Bieńkowska otworzyła oczy szeroko zamknięte reszcie społeczeństwa na sprawy górnictwa w JSW .Głosowałam na Dudę faceta z wizją potem ocenię go jako faceta i jego wizję.Daję Carte blanche przyszłemu prezydentowi (już nie członka PIS).A jesienią znów zagłosuję na Kukiza jak w I turze wyborów.A co do Michnika to taki z niego jasnowidz 3 klasy(Komorowski przegra wybory jak po pijaku przejedzie zakonnicę w ciąży na pasach) ,że wróżbita Maciej wymiata XD

roman27.05.2015 22:42

platforma powinna zostać zdelegalizowana, a każdy jej członek (nie mylić z ch***em), powinien być z urzędu oskarżony o przynależność do organizacji przestępczej. Koniec z pełnieniem funkcji publicznych.

zaczyna się strasznie26.05.2015 23:47

Jeśli będzie tak jak to jest napisane w adresie na stronę podaną przez "gks" to będzie to koniec wolnej, demokratycznej Polski. Ale do tego nie dojdzie bo zbliża się wojna, która swym ukrucieństwem wyprostuje rozumy. Zwolennicy przejawiają symptomy faszystów. To nie jest miłe spostrzeżenie. Chciecie zabijać wszystkich którzy mają inne zdanie?

jo26.05.2015 22:11

Good bay szogunie!

gks26.05.2015 19:56

Już zaczynają wyjeżdżać, tam gdzie ich miejsce. POwoli czyści się nasza POLSKA ze zła!!!
http://kufel.pl/pelnykufel/400/jak-do-sejmu-dostanie-sie-ruch-narodowy-michnik-wyemigruje-do-izraela/ 

Pokaż wszystkie opinie (36)