Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 maja 2015

Policja skontrolowała pół tysiąca kierowców

Policja skontrolowała pół tysiąca kierowców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę jastrzębska policja prowadził akcję przeciwko nietrzeźwym użytkownikom dróg. Skontrolowano prawie pół tysiąca kierowców. Jeden z nich był nietrzeźwy.

Akcja trwała 23 maja w godzinach od 18:00 do 2:00 w nocy. Udało się zatrzymać jednego nietrzeźwego kierowcę. 28-letni kierowca mazdy został zatrzymany przed godziną 21:00 na ulicy Podhalańskiej. Miał w organiźmie promil alkoholu. Teraz poza utratą prawa jazdy grozi mu kara 2 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Mario do De Mario26.05.2015 17:41

A to z tego że Policja w UK cieszy sie szacunkiem obywateli i słuzy im pomocą . Kieruje się zdrowym rozsądkiem i nie zabiera prawa jazdy za kieliszek wina do obiadu albo nie stoi o 6 rano na pustej drodze do pracy liczac ze komuś wykaze ponad 0.2 po wczorajszym piwie w pubie. Może to Cie zszokuje ale kierują się dobrem obywateli a nie tym aby obywatela u...ć . Pozdrowienia z UK .

Do DeMario26.05.2015 8:52

0,8 w do tego we Włoszech. 0.5 (co dla mnie jest normalną granicą) we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Danii, Austrii, Danii, Chorwacji, Bułgarii, Finlandii, Grecji, Islandii, Łotwie, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji.
Głosowaliśmy za byciem w Unii ? Miejmy takie progi jak oni. Chyba że chcesz porównywać Niemcy do krajów Afryki to nie mamy o czym rozmawiać.

De Mario25.05.2015 20:45

Mario! Puknij sie w głowę.
Co z tego że w UK można. A tu nie można! W Afryce można gwałcić kobiety a w USA w Kalifornii w każdej knajpce mleko jest za darmo a każdy obywatel ma prawo skorzytać z WC wszędzie.
Czy to znaczy, że u nas też tak mam być?

Mario25.05.2015 15:39

A ja dalej swoje . W UK do 0.8 promila mozna jezdzic legalnie. W Polsce Policja poluje na frajerow co im wykaze 0.5 promila i juz statystyka w wykrywaniu przestepstw rosnie bo powyzej 0.5 promila to nie jest nawet wykroczenie a PRZESTEPSTWO zagrożone WIEZIENIEM.