Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 maja 2015

Są pieniądze na staże dla bezrobotnych

Są pieniądze na staże dla bezrobotnych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Urząd Pracy informuje, że od 26 maja przedsiębiorcy mogą składać wnioski o organizację stażu. Staże odbywają się w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Jastrzębiu-Zdroju (I)".

O udział w stażach mogą się ubiegać osoby, które nie ukończyły 30. roku życia.

- Staże będą organizowane w szczególności u organizatorów, którzy deklarują zatrudnienie po zakończonym  stażu na okres  min. 3 miesięcy  na podstawie umowy o pracę lub na podstawie umowy zlecenia na okres min.3 miesięcy o wartości umowy równiej lub wyższej trzykrotności minimalnego wynagrodzenia - informuje Urząd Pracy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość29.05.2015 18:16

co z tego,że masz skierowanie na staż z UP jak i tak zdarza się i to coraz częściej, że pracodawca cię nie przyjmie bo ma jakieś wygórowane wymagania względem ciebie, a do UP ma zgłoszone całkiem inne. Taki pracodawca jest niewiarygodny. UP powinien bardziej przyglądać się takim osobom i ustalić faktycznie jaką osobę konkretnie potrzebuje na staż.

ksg28.05.2015 17:02

Porażka.

niekumaty28.05.2015 16:24

kobitom lepiej o prace, sklepy, biuro

Anna28.05.2015 12:01

Na stażu dostaje się grosze a człowieka bardziej wykorzystują niż normalnego pracownika....

jin28.05.2015 10:23

Uwielbiam UP! Tak jak na zdjęciu, zrobili super targi pracy! Wydrukowali oferty z Internetu (które w większość są nieaktualne) i stały jak te słupy patrząc się i mówiąc - "Ile roboty dzisiaj! Chyba po premię pójdę!". Idzie człowiek się tam zarejestrować i trzeba skserować milion dokumentów tylko po to, żeby usłyszeć "hehe, chce Pan pracę za 250zł? 1/48756 etatu przy sprzątaniu lidla" Powinni to zaorać. Jak skarbówka po coś jest. jak urząd miasta po coś jest, to ten twór jakim jest urząd pracy, jest TOTALNIE BEZUŻYTECZNY.

Adam28.05.2015 0:07

Bo żeby iść na staż to trzeba jeszcze coś umieć poza siedzeniem i narzekaniem do monitora.. Gimbusy do ROBOTY!!!!

jas27.05.2015 21:40

dyskryminacja po 30 stce ?

Pokaż wszystkie opinie (13)