Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 maja 2015

Rzucili się w pościg za wandalem rozbijającym szyby

Rzucili się w pościg za wandalem rozbijającym szyby
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce jastrzębskich policjantów wpadł 21-letni jastrzębianin, który wybijał szyby w osiedlowym sklepie. Jego złapanie możliwe było dzięki dwóm mieszkańcom, którzy zobaczyli wandala i rzucili się za nim w pościg.

26 maja przed godziną 6:00 rano 21-letni mężczyzna wybił szyby w jednym ze sklepów spożywczych na osiedlu Pionierów. Świadkami zajścia była ekspedientka oraz dwaj kierowcy piekarni, którzy widząc to udali się w pościg za wandalem.

- Przekazanym w ręce stróżów prawa sprawcą okazał się 21-letni mieszkaniec Jastrzębia. Straty wyceniono na kilka tysięcy złotych - informuje policja.

Jastrzębianin został już przesłuchany i przedstawiono mu zarzut niszczenia mienia. Za popełniony czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
bartek29.05.2015 22:36

Ukarać dziada solidnie. W pirdlu ma zarobić na swoje utrzymanie, chociażby miał przesypywać piasek w celi z kupki na kupkę. Wsadzić go do jednej celi ze zboczeńcami!!!

heheh29.05.2015 13:44

... a policjanci jastrzębscy w tym czasie przeszukiwali małolatów poszukując grama suszonego liścia konopi indyjskich, bo stwarza to ogromne zagrożenie, buhahahaha

Daro28.05.2015 18:09

Brawo panowie kierowcy. Miło, że są ludzie którzy reagują. Oby więcej takich ludzi w naszym mieście.

Zorro28.05.2015 12:47

Powinien zostać skazany na 5 lat prac społecznych. Tych, do których mało kto chce robić. Np. czyścić rury kanalizacyjne. To uczy szacunku do pracy na całe życie. A czy ten głupol był od wpływem narkotyków lub alkoholu? Bo normalny człowiek, z działającym mózgiem nie jest w stanie zrobić coś takiego.