Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
28 maja 2015

Rzucili się w pościg za wandalem rozbijającym szyby

Rzucili się w pościg za wandalem rozbijającym szyby
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce jastrzębskich policjantów wpadł 21-letni jastrzębianin, który wybijał szyby w osiedlowym sklepie. Jego złapanie możliwe było dzięki dwóm mieszkańcom, którzy zobaczyli wandala i rzucili się za nim w pościg.

26 maja przed godziną 6:00 rano 21-letni mężczyzna wybił szyby w jednym ze sklepów spożywczych na osiedlu Pionierów. Świadkami zajścia była ekspedientka oraz dwaj kierowcy piekarni, którzy widząc to udali się w pościg za wandalem.

- Przekazanym w ręce stróżów prawa sprawcą okazał się 21-letni mieszkaniec Jastrzębia. Straty wyceniono na kilka tysięcy złotych - informuje policja.

Jastrzębianin został już przesłuchany i przedstawiono mu zarzut niszczenia mienia. Za popełniony czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
bartek29.05.2015 22:36

Ukarać dziada solidnie. W pirdlu ma zarobić na swoje utrzymanie, chociażby miał przesypywać piasek w celi z kupki na kupkę. Wsadzić go do jednej celi ze zboczeńcami!!!

heheh29.05.2015 13:44

... a policjanci jastrzębscy w tym czasie przeszukiwali małolatów poszukując grama suszonego liścia konopi indyjskich, bo stwarza to ogromne zagrożenie, buhahahaha

Daro28.05.2015 18:09

Brawo panowie kierowcy. Miło, że są ludzie którzy reagują. Oby więcej takich ludzi w naszym mieście.

Zorro28.05.2015 12:47

Powinien zostać skazany na 5 lat prac społecznych. Tych, do których mało kto chce robić. Np. czyścić rury kanalizacyjne. To uczy szacunku do pracy na całe życie. A czy ten głupol był od wpływem narkotyków lub alkoholu? Bo normalny człowiek, z działającym mózgiem nie jest w stanie zrobić coś takiego.