Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
28 maja 2015

Jechał na "podwójnym gazie" i bez prawa jazdy

Jechał na "podwójnym gazie" i bez prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

48-letni wodzisławianin odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz jazdę po pijanemu. Jastrzębscy policjanci zatrzymali kierowcę podczas rutynowej kontroli.

W nocy 27 maja na ulicy Mazowieckiej, policjanci zatrzymali do kontroli 48-letniego kierowcę. Funkcjonariusze podczas kontroli wyczuli od niego woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad promil alkoholu.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że mężczyzna w ogóle nie posiada prawa jazdy - informuje policja.

Teraz oprócz wysokiej grzywny, wodzisławianinowi grożą 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!