Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 maja 2015

Angelika Bonczek zaginęła. Po raz trzeci

Angelika Bonczek zaginęła. Po raz trzeci

Już po raz kolejny policjanci prowadzą poszukiwania za 17-letnią Angeliką Bonczek. Dziewczyna była widziana po raz ostatni 13 maja i do tej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Angelika Bonczek po raz ostatni widziana była przez bliskich w środę rano, 13 maja. 17-latka wyszła z domu do szkoły jednak po skończonych zajęciach nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie kontaktowała się z rodziną.  Zaginiona może przebywać w pobliżu galerii handlowych i innych miejscach gromadzenia się ludzi w naszym, jak i sąsiednich miastach. Była ubrana w ciemne, dżinsowe spodnie, ciemne, sportowe buty i czerwony polar.

Rysopis:

  • około 150 cm wzrostu
  • szczupłej budowy ciała, waga około 40 kg
  • oczy brązowe
  • włosy do ramion, koloru jasny brąz z niebieskimi pasemkami
  • uzębienie pełne
Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Odnalazła się poszukiwana kobieta. Przebywała na jednym z osiedli Odnalazła się poszukiwana kobieta. Przebywała na jednym z osiedli

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
j3201.06.2015 9:45

Obciążyć ją kosztami.

śmiech na sali31.05.2015 18:40

A na koniec roku będzie nagłówek'Angelika...uciekła po raz 12...'

Przemo31.05.2015 12:56

Po co jej szukać skoro i tak znów ucieknie? Strata pieniędzy podatników, bo głupie dziewcze szuka przygody życia. Złoży nogi to może sama wróci.

men29.05.2015 15:53

Po co wogóle ją szukać i tracić czas ?????? Jak znowu ucieknie 4 raz za tydzien lub dwa . Jej się w głowie poprzewracało chyba albo dziołcha jest może chora.Jak dziołcha małolata chce być na wolności i się szwędać po mieście galeriach to niech się szwęda a licho nie śpi.

zniesmaczony29.05.2015 15:53

masakra...jak zabawa w kotka i myszkę...Czy na prawdę tak ciężko ją umieścić w ośrodku opiekuńczym???Te jej ciągłe ucieczki to już nawet nie są śmieszne,to już jest żałosne.

jin29.05.2015 13:54

Mam wrażenie, że ktoś tutaj jest głupi, albo nieudolny. Wystarczy wpisać jej nazwisko na fb i widać, że dziewczyna dobrze się bawi

Doświadczony29.05.2015 13:23

To dziewczę musi dorosnąć i zrozumieć jak głupio postępuje zanim będzie za późno. Nie zawsze młodzi na gigancie wracają do domu zdrowi. Czasami, jakieś 20% ma z tego powodu problemy do końca życia. Gdy się ocknie może być za późno. Nie można cofnąć czasu. Mając 17 lat powinna już łapać rozumowy pion.

Pokaż wszystkie opinie (9)