Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 maja 2015

Kolejny rajd rowerowy już w tę niedzielę

Kolejny rajd rowerowy już w tę niedzielę
fot. Zarząd Osiedla Pionierów

31 maja uczestnicy "Jastrzębskich Rajdów Rowerowych" wyjadą na kolejną przejażdżkę na dwóch kółkach. Tym razem celem będzie szczyt Czantorii Wielkiej.

Podczas pierwszej tegorocznej wyprawy rowerzyści z Jastrzębia dojechali na Przysłop pod Baranią Górę. Łącznie przejechali 130 kilometrów. Tym razem dystans będzie krótszy, ale równie wymagający. Trasa będzie biegła przez Jastrzębie, Zebrzydowice, Kończyce, Goleszów i Cisowicę.

- Startujemy o godzinie 8:00 z placu przy ul. Warszawskiej 6. Zapisów można dokonywać w sklepie rowerowym, a koszt jednorazowego udziału w rajdzie to 15 złotych - mówi Tomasz Czarnota, jeden z organizatorów.

Każdy z uczestników otrzyma napoje izotoniczne oraz poczęstunek energetyczny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!