Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 czerwca 2015

Miasto uruchomiło e-platformę konsultacyjną

Miasto uruchomiło e-platformę konsultacyjną
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od dziś mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z internetowej platformy konsultacyjnej. Pojawiać będą na niej informacje na temat aktualnych, planowych i zakończonych projektów.

Uruchomienie platformy konsultacyjnej było jedną z obietnic obecnej prezydent miasta w czasie kampanii wyborczej. Dziś ruszył serwis konsultacje.jastrzebie.pl, który ma być jednym ze sposobów na konsultacje z mieszkańcami miasta. Jednym z aktualnie prowadzonych konsultacji jest odbudowa Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

- Za pomocą tej platformy będziemy informować mieszkańców o etapach realizacji zadań, ale platfoma będzie również służyć do wyrażania opinii mieszkańców na temat realizowanych i planowanych projektów - mówi Anna Hetman, prezydent miasta.

Platforma konsultacyjna stworzona została przez Fundację Media 3.0 z którą współpracują byli i obecni uczniowie Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. To m.in. młodzi jastrzębianie pracowali przy tworzeniu tej platformy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Groził, że zabije ojca i brata Groził, że zabije ojca i brata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Pan ModeratorPan Moderator05.06.2015 0:33

@Osiedleńcy, komentarze należy zamieszczać w odpowiednich artykułach. Komentarz na temat fajerwerków ma się nijak do artykułu o akcji policji. Następnym razem proszę zamieszać komentarze nawiązujące do tematu artykułu to nie będzie żadnych niedomówień i kłamliwych podejrzeń. Jeśli chcesz(chcecie?) zaprotestować to warto zwrócić się do Urzędu Miasta, bo pisane tu komentarze nie mają żadnej mocy sprawczej. JastrzebieOnline.pl nie jest oficjalnym portalem miasta.

Osiedleńcy ... 04.06.2015 22:17

Ponownie napisałem w imieniu mieszkańców bloków znajdujących się blisko stadionu delikatny protest przeciw pokazowi sztucznych ogni. Wszystkie nasze delikatne protesty publikowane tutaj są przez nas zbierane aby później pokazać jak bardzo wasz tzw. moderator beznadziejnie pracuje. Po pokazie opublikujemy w mediach jak bardzo lekceważycie życzenia mieszkańców. Kilka stacji (3) są zainteresowane tym tematem i przyślą swoich dziennikarzy aby nagrać materiał w sobotę i niedzielę.

Grzegorz03.06.2015 10:14

fajna p prezydent, a Matusiak tylko jątrzy z kimkolwiek i na sesjach wyzywa ...

kot03.06.2015 0:07

Jezuuuu ale się cieszę, że mamy NORMALNEGO Prezydenta!

Do "do mieszkaniec"02.06.2015 18:40

Dziwnie myślisz. Przecież włąśnie wyraziłem opinie i to nie pierwszą. Czy coś bierzesz, że tego nie zrozumiałeś, czy masz tak od zawsze?
Dodam dla wyjaśnienia, że platforma konsultacyjna to nie to samo co "jastrzebieonline". Tu są wypisywane zupełnie luźne opinie nie koniecznie czytane przez pracowników UM. "konsultacje. jastrzebe.pl" to miejsce gdxie każdy może sie wypowiedzieć na temat naszego miasta i urzędnicy na pewno zapoznają się z tą wypowiedzią. Spodziewam się, że pojawią się wypowiedzi osobników niespełna rozumu, którym się będzie wydawać, że to "zaje..." co napiszą. Cóż głupków jest zwsze większość. To oni ściagają każdą ważną sprawę do nicości. To dzięki nim cwani politycy mogą rządzić bez specjalnycvh trudności.

do mieszkaniec02.06.2015 13:00

wyrażanie opinii już od dawna jest możliwe, choćby tutaj w komentarzach. Chyba trochę za długo spałeś, ze tego nie wiesz

Mieszkaniec02.06.2015 10:02

Komentator "won mi z tym" jest chory z nienawiści do wszystkiego co wokół dobrego. Sam podpis o tym świadczy. Tacy ludzie mają bardzo trudne życie z sobą. Nawet na siebie ne mogą patrzeć.
A pomysł jest świetny. Kazdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Nie każda musi być błyskotliwa ale takie też się mogą zdarzać. Gratuluję Pani Prezydent konsekwencji w działaniu.

Pokaż wszystkie opinie (20)