Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 czerwca 2015

Jastrzębianie zdobyli Czantorię Wielką na rowerach

  • Jastrzębianie zdobyli Czantorię Wielką na rowerach
  • Jastrzębianie zdobyli Czantorię Wielką na rowerach
  • Jastrzębianie zdobyli Czantorię Wielką na rowerach
  • Jastrzębianie zdobyli Czantorię Wielką na rowerach
Więcej zdjęć:
fot. Sylwia Dymkowska

W miniony weekend 94 rowerzystów z naszego miasta wyruszyło na koleją wyprawę w ramach "Jastrzębskich Rajdów Rowerowych". Tym razem celem była Czantoria Wielka.

Kolejna rowerowa wyprawa przyciągnęła wielu miłośników dwóch kółek. Na starcie stawiły się 94 osoby. Część z nich ze względu na awarię sprzętu musiała zrezygnować z dalszej jazdy.

-  Uczestnicy skierowali się w stronę Zebrzydowic, Kończyc Małych i zgrupowali się na pierwszym punkcie odpoczynkowym, który czekał na nich w Zamarskim. Rowerowa ekipa szybko się pozbierała i zaczęła się jazda w kierunku Beskidów - mówią organizatorzy rajdu.

Około godziny 14:30 ostatni rowerzyści wjechali pod czeskie schronisko na Czantorii Wielkiej.

Terminy kolekjnych rajdów:
21 czerwca - Ustroń - Równica
11 lipca - Orłowa - Grabowa - Trzy Kopce Wiślańskie
30 sierpnia - Wisła - Stożek Wielki

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ej15.06.2015 11:41

czemu mam nie szukać ułatwień, nie mam takiej kondycji, zeby jechać w Beskidy, jeździc po górach, a potem wracać, więc przydałaby mi się chociaż możliwosć powrotu jakąś komunikacją publiczną.

Biker3114.06.2015 16:16

Niezle, fajna impreza.

Brona10.06.2015 10:58

To jest wyczyn godny bezprzecznego, bezwarunkowego podziwu. "ej" jest śmieszny. Czym trudniej tym większy wyczyn. Nie szukaj ułatwień tylko utrudnień. To jest zabawa a nie przymus.

ej05.06.2015 8:41

wjechać bym wjechał, ale wracać by mi się nie chciało i nie miałbym już sił. Czescy rowerzyści mają się lepiej, bo z tekiej Czantorii mogą zjechać do Bystrzycy, a stamtąd co godzinę do jest pociąg do Ostrawy albo z przesiadką do Frydka Mistka. A co u nas z pociagami, miały być, gdyby były to można byłoby załadować rower i nie tylko Czantorię zdobyć...

Pedałowanie ma sens04.06.2015 11:04

Szacun wielki ! To jest pozytywne.