Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 czerwca 2015

23-latek odpowie za posiadanie marihuany

23-latek odpowie za posiadanie marihuany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 23-latka, który odpowie za posiadanie substancji zabronionej. W trakcie kontroli osobistej znaleziono przy nim marihuanę. Według prawa grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

We wtorek podczas pełnienia służby policjanci zauważyli w pobliżu sklepów na osiedlu Pionierów zaparkowany samochód, w którym znajdowała się czwórka osób.

- W związku z ich nerwowym zachowaniem, zaraz po wylegitymowaniu, policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą każdej z osób. W jej wyniku, przy 23-latku stróże prawa znaleźli kartkę papieru, w którą zawinięta była marihuana - informuje policja.

Policjanci znaleźli również susz w skręconym papierosie. Jastrzębianin trafił do aresztu i jeszcze dziś usłyszy zarzuty posiadania narkotyków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Zmiana warty na osiedlu Pionierów Zmiana warty na osiedlu Pionierów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Pietr09.06.2015 18:08

Walka z wiatrakami trwa.

do zwykły05.06.2015 21:31

a co ci ćpacze przeszkadzają? Masz jakiś problem ze sobą, żona cię nie lubi, sąsiad cię opluł, a w warzywniaku jabcoka na krechę nie dali to szukasz wrogów wirtualnych, zeby się lepiej poczuć, hehehehehe. Żenujący d....l

Zwykły05.06.2015 11:50

Gonić ćpaczy! Tylko bez wsadzania do pudła. Niech sprzątają miasto

typ04.06.2015 2:57

szkoda że nie ma kary śmierci, odważni w 4 osoby tak to sami by dostali ;] Kto tak obstawia daje na tak ;]

anty03.06.2015 16:03

znowu kolejny sukces policji, buhaha, dorosły facet może zostać skazany, ze sobie palił coś na czym państwo polskie nie chce zarabiać. Bo państwo polskie chce zarabiać na totalnym syfie, bardzo uzależniającym, niebezpiecznym, twardym narkotyku, czyli na wódce. I to można, można tym sobie zdrowie zniszczyć i zycie swoje i rodziny, bo państwo na to akurat wspaniałomyślnie pozwala.