Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 czerwca 2015

Jastrzębianie dobrze oceniają służbę zdrowia

Jastrzębianie dobrze oceniają służbę zdrowia

Według niedawno przeprowadzonej ankiety dla Urzędu Miasta, większość mieszkańców zadowolona jest ze służby zdrowia. Czas oczekiwania wcale nie jest długi, a personel jest uprzejmy.

Przez cały kwiecień Urząd Miasta prowadził ankietę na temat jakości usług medycznych świadczonych w placówkach służby zdrowia na terenie miasta.

60% ankietowanych ocenia, czas oczekiwania na rejestrację "dobrze" lub "bardzo dobrze". "Źle" i "bardzo źle" jest według 16% badanych. Czas załatwienia formalności "dobrze" i "bardzo dobrze" oceniło 62% ankietowanych, a "źle" i "bardzo źle" 13%. W ankiecie pytano również o uprzejmość personelu medycznego. Większość oceniło ją "dobrze" i "bardzo dobrze" - 66 procent. Uprzejmość źle ocenia 13% badanych.

Szczegóły można znaleźć na anna-hetman.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

PO krytykuje sesję RM, Tarasiewicz się broni PO krytykuje sesję RM, Tarasiewicz się broni

Radni zbierają podpisy mieszkańców pod apelem Radni zbierają podpisy mieszkańców pod apelem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Zniesmaczona04.07.2015 13:22

Personel uprzejmy!!!??? Gdzie niby taki jest??? Polecam zapoznanie sie z personelem Szpitala Wojewodzkiego i ich "uprzejmoscią" i "troską o pacjenta". Zwłaszcza informowanie pacjenta i jego rodziny o stanie zdrowia uważam za godny pożałowania. Dbają tylko o własny tyłek i kase białasy jedne niedouczone.

Gena11.06.2015 8:43

A ja tam dobrze oceniam. ankieta była dostępna na stronach miasta mógł każdy skorzystać to może próba by była większa. Jezuuu ludzie, kiedy Wy przestaniecie narzekać na wszystko dookoła...

Mieszkaniec09.06.2015 21:24

Ja tak nie oceniam. Od początku roku jest gorzej. Znacznie trudniej dostać się szybko do lekarza pierwszego kontaktu. Mogę poprosić swego lekarza o szybsze przyjęcie ale to nie załatwia sprawy. Ja nie chcę prosić o coś co mi sie należy z racji opłacanych składek. Rząd zawarł ze mną umowę; ja płacę rzetelnie wyznaczone skłądki i za to mam dostęp do lekarza gdt tego potrzebuję. Nie interesują mnie tłumaczenia, że jest ich za mało. Gdy chcę kupić w sklepie np. chleb, nie intersuje mnie informacja, że będzie później ale zapłacić musze już teraz.

Rols09.06.2015 19:19

W urzędzie miasta wypełniali skoro z Plusa

Rols09.06.2015 19:18

177 osób co za próba. Pewnie w szkole rozdawali

zniesmaczona.09.06.2015 6:17

Na kim oni tą ankietę zrobili?Na pielęgniarkach,lekarzach i ich rodzinach?Do specjalisty mam zapisaną wizytę na 5 maj 2016r!

mieszkanka 08.06.2015 22:59

A coż to za NZOZ PLUS? Takiego nie ma w Jastrzębiu-Zdroju. Kto przeprowadzał ankietę? Grupa respondentów w liczbie 177 nie może dać żadnego pogladu na temat słuzby zdrowia w mieście ponieważ nie jest reprezentatywna.

Pokaż wszystkie opinie (14)