Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
8 czerwca 2015

Pijani wtargnęli na działki. Straty? 3000 złotych

Pijani wtargnęli na działki. Straty? 3000 złotych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Trójka młodych mężczyzn odpowie za zniszczenie mienia, którego dokonali na terenie ogrodów działkowych w Jastrzębiu-Zdroju. Teraz grozi im nawet 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce podczas długiego weekend. Trójka mężczyzn w trakcie imprezy zakrapianej alkoholem weszła na teren ogródków działkowych i zdemolowała dwie działki. 

- Uszkodzeniu uległa przyczepa campingowa, akcesoria oraz meble ogrodowe, których wartość wyceniono wstępnie na trzy tysiące złotych - informuje policja.

22-latek oraz dwójka jego o rok starszych kolegów odpowie teraz za zniszczenie mienia. Mężczyźni częściowo przyznali się do winy. O ich losie zadecyduje teraz sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jotan 11.06.2015 21:33

Rodzice zapłacą za młodych *******.

99!10.06.2015 10:55

Jeśli słychać było strzały to dlaczego nie były celne? Pozbycie się takich debili jest czynem godnym pochwały. Jastrzębie to małe miasto i można pogonić wszystkich niebezpiecznych głupków. Tak robią np. Chorwaci w małych miasteczkach. I tam turysta czuje się bezpieczny.

Edward Chegewar09.06.2015 14:56

podobno było słychać strzały.

Gość09.06.2015 13:55

Kolejni młodzi, zdolni.

Hehe09.06.2015 7:59

Niech przeproszą przyczepę campingową! :P

Radek M.08.06.2015 22:39

Przede wszystkim zwrot kosztów poszkodowanym i odkupienie zniszczonej przyczepy. Powinni dostac przymusowy kredyt np. złodziejskiej firmie Provident, plus zwrot kosztów policji. Jak każdy z debili będzie miał do spłacenie 50 tysięcy to będą świetnym przykładem na konieczność zachowania rozumu zawsze.

SJZ6808.06.2015 17:58

Częściowo?. Napewno działki ich sprowokowały!

Pokaż wszystkie opinie (8)