Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
10 czerwca 2015

Pijane kobiety dewastowały samochody

Pijane kobiety dewastowały samochody
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek, 9 czerwca, dwie młode jastrzębianki kopały zaparkowane samochody. Ich zatrzymanie możliwe było dzięki reakcji mieszkańca, który powiadomił policję.

Przed północą dyżurny policji odebrał zgłoszenie o dwóch wandalach dewastujących samochody na ulicy Ruchu Oporu. Dwie młode kobiety kopały przypadkowe pojazdy, po czym oddaliły się w kierunku pobliskiego placu zabaw.

- Sprawczyniami aktu wandalizmu okazały się dwie jastrzębianki w wieku 18 i 20 lat. I choć na widok mundurowych obie próbowały ratować się ucieczką, szybko trafiły w ręce stróżów prawa, a następnie do policyjnego aresztu - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 18-latki znajduje się promil alkoholu. Jej starsza koleżanka miała w sobie blisko 2 promile. Gdy wytrzeźwieją, zostanie im przedstawiony zarzut niszczenia mienia, za który grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Do Anarchia11.06.2015 22:26

Jesteś swiatowym nzawcą. To widać.
Czy byłeś gdzieś poza Jastrzębiem na tyle długo, żeby móc zobaczyć jak jest gdzie indziej.
Przypuszczam, że co najwyżej w Mszanie i może w Pawłowicach. No, może kiedyś na przedmieściach Wodzisławia. Ale świat znasz świetnie. I jesteś z tego dumny.

Gość11.06.2015 7:24

Młode,zdolne tylko rząd nie daje im szans.

Spoko10.06.2015 22:33

Po prawomocnym wyroku, oczekuję publikacji tych dziewczyn. Wtody będzie można ogłosić jak nazywły się te gwiazdy głupoty.

Anarchia10.06.2015 21:54

Jastrzebska patologia. Nie bez powodu mowi sie ze Sosnowiec i Jastrzebie to najbardziej na poludnie wysuniete dzielnice Warszawy.

Przeciwnik 10.06.2015 16:24

Beznadzienie Głupie Dziewuchy. I nie dlatego, że kopały samochody, tylko dlatego, że były aż tak pijane i wędrowały po mieście. I jak mieć szacunek do takich BGD. Zanim zostana ukarane "więzieniem" w co nie wierzę, muszą zapłacić w trybie natychmiastowym wszystkim poszkodowanym za zniszczenia. W tym zadrapania. Zadrapanie farby to koszt 250zł za ponowne malowanie zadrapanego elementu plus odszkodowanie za nieczynny samochód. Jak sądzę, nie można będzie zadość uczynić wszystkim obudzonym wrzaskami tych dziewuch. Ale można je skazać na kilkukrotne sprzątanie okolicy po której się poruszały w pijanym widzie.
Do ohyda: Jak policjanci mają zareagować gdy nie wiedzą o zdarzeniu? Czy całe miasto ma być obstawione przez policję? To kosztuje. Jak mieszkańcy zapłacą to tak będzie. To będzie jakieś 100zł od mieszkańca miesięcznie.

ohyda10.06.2015 13:10

się zabawiły, dziewczynki, hehe, a policjanci gdyby nie zostali powiadomieni to dalej spokojnie by chrapali, hehe