Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
11 czerwca 2015

Miasto chce wynająć lokale użytkowe

  • Miasto chce wynająć lokale użytkowe
  • Miasto chce wynająć lokale użytkowe
Więcej zdjęć:
fot. MZN

Pasaż podziemny pod rondem Centralnym oraz pasaż w pobliżu Galerii Jastrzębie - lokale w tych dwóch miejscach czekają na przedsiębiorców szukających miejsca na prowadzenie działalności.

Lokale w pasażu handlowym położonym pod skrzyżowaniem al. Piłsudskiego, ul. Mazowieckiej kosztują 30 zł netto za metr kwadratowy.

Lokalne w podziemnym pasażu handlowym pod rondem Centralnym są w niższej cenie - 10 zł netto/m2. Dodatkowo istnieje możliwość zniżki dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Nowo upieczeni przedsiębiorcy mogą liczyć na zniżkę 50% czyli 5 zł netto/m2.

Szczegóły można uzyskać w siedzibie Miejskiej Zarządu Nieruchomości lub pod numerem telefonu 32 47 87 016.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
zoska18.06.2015 15:00

no teraz mają promo na rowery, wiec warto byłoby dotknąć chociaż, bo przez neta to słabo. Pojadę do innego po prostu, a za nim otworzą nowy to minie kupa czasu.

zigil17.06.2015 16:07

i bardzo dobrze,niech postawią tam media expert, to wreszcie będę mieć blisko.Generalnie to potrzebuję trochę sprzętu agd rtv, bo kupiłem mieszanie, a oni robią niezłe pod względem przecen promocje stąd moje podjaranie.

do Obiektyw15.06.2015 11:45

na targu przy Północnej są dwie budki tylko - warzywniak i sklepik wędkarski. Warzywniak odpada, bo zgodnie z wytycznymi SANEPiDu, nie można w tym podziemiu handlować żywnością, a więc tylko wędkarski zostaje, heh.

Och Alfie14.06.2015 11:08

Grota Solna to prywatna inicjatywa a nie urzędu. Został zamknięta bo nie przynosiła zysków. Ty jej nie utrzymasz. Chyba, że takich będzie codzienie po 30.

Obiektyw14.06.2015 9:02

A moze by tak przeniesc tam handlowcow z targu z ul. Polnocnej (chociaz tam to juz chyba nic nie ma) i z Bozka? Najlepiej tematycznie. Np ubrania, buty moze bielizna, co o tym myslicie?

do alf12.06.2015 13:51

podsumowując: Alf zna się na biznesie. Dlatego nie ma pieniędzy. Zaleca prowadzenie firmy podobnej jaka już wcześniej była w Jastrzębiu i był to bardzo opłacalny interes, tak bardzo, ze jak właścicielowi tej firmy zepsuło się coś to nie miał kasy na naprawę :D

do alf12.06.2015 13:45

nie kompromituj się, skoro zamknęli przedsiębiorstwo z powodu awarii urządzenia, to znaczy, ze zbankrutowali, bo brakło im kasy na naprawę, czyli stracili płynbność. A czemu? Bo ZA MAŁE PRZYCHODY.
Niestety nie da się utrzymać przedsiębiorstwa bez ponoszenia kosztów utrzymania urządzeń itd.
A ty, skoro nie masz kasy, to może lepiej nie doradzaj, bo jakbyś się znał to byś kasę miał:D
No przecież to głupie takie dziecięce porady: niech pan otworzy to i to, bo ja z gołą pupą, twierzę, ze to się opłaci:D

Pokaż wszystkie opinie (20)