Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 czerwca 2015

Miasto chce wynająć lokale użytkowe

  • Miasto chce wynająć lokale użytkowe
  • Miasto chce wynająć lokale użytkowe
Więcej zdjęć:
fot. MZN

Pasaż podziemny pod rondem Centralnym oraz pasaż w pobliżu Galerii Jastrzębie - lokale w tych dwóch miejscach czekają na przedsiębiorców szukających miejsca na prowadzenie działalności.

Lokale w pasażu handlowym położonym pod skrzyżowaniem al. Piłsudskiego, ul. Mazowieckiej kosztują 30 zł netto za metr kwadratowy.

Lokalne w podziemnym pasażu handlowym pod rondem Centralnym są w niższej cenie - 10 zł netto/m2. Dodatkowo istnieje możliwość zniżki dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Nowo upieczeni przedsiębiorcy mogą liczyć na zniżkę 50% czyli 5 zł netto/m2.

Szczegóły można uzyskać w siedzibie Miejskiej Zarządu Nieruchomości lub pod numerem telefonu 32 47 87 016.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zakończono remont podziemnych pasaży Zakończono remont podziemnych pasaży

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
zoska18.06.2015 15:00

no teraz mają promo na rowery, wiec warto byłoby dotknąć chociaż, bo przez neta to słabo. Pojadę do innego po prostu, a za nim otworzą nowy to minie kupa czasu.

zigil17.06.2015 16:07

i bardzo dobrze,niech postawią tam media expert, to wreszcie będę mieć blisko.Generalnie to potrzebuję trochę sprzętu agd rtv, bo kupiłem mieszanie, a oni robią niezłe pod względem przecen promocje stąd moje podjaranie.

do Obiektyw15.06.2015 11:45

na targu przy Północnej są dwie budki tylko - warzywniak i sklepik wędkarski. Warzywniak odpada, bo zgodnie z wytycznymi SANEPiDu, nie można w tym podziemiu handlować żywnością, a więc tylko wędkarski zostaje, heh.

Och Alfie14.06.2015 11:08

Grota Solna to prywatna inicjatywa a nie urzędu. Został zamknięta bo nie przynosiła zysków. Ty jej nie utrzymasz. Chyba, że takich będzie codzienie po 30.

Obiektyw14.06.2015 9:02

A moze by tak przeniesc tam handlowcow z targu z ul. Polnocnej (chociaz tam to juz chyba nic nie ma) i z Bozka? Najlepiej tematycznie. Np ubrania, buty moze bielizna, co o tym myslicie?

do alf12.06.2015 13:51

podsumowując: Alf zna się na biznesie. Dlatego nie ma pieniędzy. Zaleca prowadzenie firmy podobnej jaka już wcześniej była w Jastrzębiu i był to bardzo opłacalny interes, tak bardzo, ze jak właścicielowi tej firmy zepsuło się coś to nie miał kasy na naprawę :D

do alf12.06.2015 13:45

nie kompromituj się, skoro zamknęli przedsiębiorstwo z powodu awarii urządzenia, to znaczy, ze zbankrutowali, bo brakło im kasy na naprawę, czyli stracili płynbność. A czemu? Bo ZA MAŁE PRZYCHODY.
Niestety nie da się utrzymać przedsiębiorstwa bez ponoszenia kosztów utrzymania urządzeń itd.
A ty, skoro nie masz kasy, to może lepiej nie doradzaj, bo jakbyś się znał to byś kasę miał:D
No przecież to głupie takie dziecięce porady: niech pan otworzy to i to, bo ja z gołą pupą, twierzę, ze to się opłaci:D

Pokaż wszystkie opinie (20)