Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
16 czerwca 2015

Damski bokser trafi za kraty? Złamał nos partnerce

Damski bokser trafi za kraty? Złamał nos partnerce
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

5 lat więzienia grozi 56-letniemu mężczyźnie, który znęcał się nad swoją partnerką. W minioną niedzielę, podczas awantury jastrzębianin złamał kobiecie nos. Teraz jego los leży w rękach sądu.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedziele wieczorem na terenie ogródków działkowych przy ulicy Korfantego. Kobieta w obecności znajomego przyszła odwiedzić swoją córkę, przebywającą na działce. Nietrzeźwy 56-latek rzucił się na swoją konkubinę w wyniku czego 37-latka doznała złamania nosa i trafiła do szpitala.

- Podczas przeprowadzonej z kobietą rozmowy wyszło na jaw, że do podobnych sytuacji dochodziło już w przeszłości, a 56-latek był karany za psychiczne i fizyczne znęcanie się - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.06.2015 12:17

Bije, czyli kocha.

Prawdomowny17.06.2015 12:05

Nie zgadzam sie aby taki genetyczny smiec byl utrzymywany z moich ciezko wypracowanych podatkow. Natomiast bardzo chetnie nawet jeszcze doloze na bron i amunicje aby tego typu niedostosowanych osobnikow eliminowac w celu wyleczenia spoleczenstwa z patologii i zagwarantowania, ze spaczony gen nie przejdzie na kolejne pokolenia. Pozdrawiam myslacych..