Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 czerwca 2015

Damski bokser trafi za kraty? Złamał nos partnerce

Damski bokser trafi za kraty? Złamał nos partnerce
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

5 lat więzienia grozi 56-letniemu mężczyźnie, który znęcał się nad swoją partnerką. W minioną niedzielę, podczas awantury jastrzębianin złamał kobiecie nos. Teraz jego los leży w rękach sądu.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedziele wieczorem na terenie ogródków działkowych przy ulicy Korfantego. Kobieta w obecności znajomego przyszła odwiedzić swoją córkę, przebywającą na działce. Nietrzeźwy 56-latek rzucił się na swoją konkubinę w wyniku czego 37-latka doznała złamania nosa i trafiła do szpitala.

- Podczas przeprowadzonej z kobietą rozmowy wyszło na jaw, że do podobnych sytuacji dochodziło już w przeszłości, a 56-latek był karany za psychiczne i fizyczne znęcanie się - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.06.2015 12:17

Bije, czyli kocha.

Prawdomowny17.06.2015 12:05

Nie zgadzam sie aby taki genetyczny smiec byl utrzymywany z moich ciezko wypracowanych podatkow. Natomiast bardzo chetnie nawet jeszcze doloze na bron i amunicje aby tego typu niedostosowanych osobnikow eliminowac w celu wyleczenia spoleczenstwa z patologii i zagwarantowania, ze spaczony gen nie przejdzie na kolejne pokolenia. Pozdrawiam myslacych..