Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 czerwca 2015

Nautilus znowu na podium. Tym razem u siebie

  • Nautilus znowu na podium. Tym razem u siebie
  • Nautilus znowu na podium. Tym razem u siebie
  • Nautilus znowu na podium. Tym razem u siebie
  • Nautilus znowu na podium. Tym razem u siebie
Więcej zdjęć:

W miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się II Runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu. W zawodach uczestniczyło około 150 zawodników, w tym wychowankowie KS Nautilus, którzy wygrał klasyfikację generalną.

W poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji wielobojowej zawodnicy KS Nautilus zdobyli wiele pozycji medalowych.

Złote krążki zdobyli: Zuzanna Rzepka, Martyna Gajór, Balbina Sikora, Filip Giba i Bartłomiej Giba. Srebrne pozycje wywalczyli: Klaudia Gorys, Sonia Kiliszewska, Jakub Kosmowski, Łukasz Majda oraz Krystian Albrecht. Brązową pozycją podium musieli zadowolić się: Stefania Kiliszewska i Damian Filipczyk.

W rywalizacji chłopców w Kat. E zawodnicy klubu byli nie do pokonania. Pierwsze miejsce zdobył Filip Giba, który na dystansie 100 m BF poprawił swój Rekord Klubu z czasem 0:59,11.

Niespodzianką zawodów było ustanowienie Rekordu Klubu oraz Rekordu Polski w dodatkowej konkurencji - sztafecie 4x50 m PP juniorów kat. D. W składzie sztafety popłynęli: Rafał Granat , Łukasz Majda, Hubert Dyrszka i Krystian Albrecht uzyskując czas 1:28.42.

W klasyfikacji generalnie jastrzębski klub zajął 1. miejsce z wynikiem 1983 pkt. Na drugim miejscu znalazła się drużyna naszego sąsiada Carety Zvolen (1559 pkt), a na trzecim Laguna Jowy Jicin (1490 pkt).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
8768799920.06.2015 9:00

Powodzenia dzisiaj w Gliwicach trzymam kciuki

CRJ18.06.2015 21:43

To jest klub z ogromnymi osiągnięciami. Brawo, brawo, brawissimo !

Gość18.06.2015 21:29

Gratulacje !!!!

8768799918.06.2015 19:25

Gratuluję mojej wspaniałej drużynie