Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
18 czerwca 2015

JSW nie wyemituje akcji. Jest oświadczenie

JSW nie wyemituje akcji. Jest oświadczenie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wydała oświadczenie, że na razie nie zamierza emitować akcji. Takie informacje pojawiły się w ostatnich dniach z agencji newsowej Reuters. W przyszłości jednak JSW nie wyklucza, że takie rozwiązanie może być potrzebne.

- W związku z pytaniami dotyczącymi potencjalnej możliwości pozyskania kapitału przez JSW SA na rynku kapitałowym poprzez ewentualną emisję akcji Zarząd informuje, że obecnie nie prowadzi żadnych prac związanych z tym procesem. Takie narzędzie jest jedną z wielu dostępnych możliwości, z jakich może skorzystać spółka giełdowa poszukująca kapitału na inwestycje. Jednak na obecnym etapie JSW SA nie dostrzega zasadności sięgnięcia po takie rozwiązanie - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość19.06.2015 7:58

Związki.Cisza bo się nie "opłaca"

tak to ja19.06.2015 7:21

Do dddd: nie do końca 2016 a do końca 2017. Smutne ale prawdziwe.

A118.06.2015 14:51

Całe związki, a górnicy dalej im wierzą. Żeby górnicy zimą nie chodzili w sandałach dzięki kochanym związkom.

dddd18.06.2015 11:18

KWK Krupiński został sprzedany do końca 2016r pracownicy kwk zostaną przeniesieni na pozostałe kopalnie. Niemcowi sie opłaca polaczkom nie!!! a związki cisza ;-)