Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 czerwca 2015

Miasto wypuściło kolejne kroniki filmowe

Miasto wypuściło kolejne kroniki filmowe
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Miejski Ośrodek Kultury wydał drugą płytę kronik filmowych Jastrzębia-Zdroju. Będzie można je zobaczyć na specjalnych pokazach. Pierwszy z nich odbędzie się w czwartek 25 czerwca o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.

Pierwsza część kronik filmowych naszego miasta została wydana 9 lat temu. Teraz miasto postanowiło wydać drugą część. Znajdują się na niej trzy filmy.

- Mamy kolejne młode pokolenie i chcemy, żeby to, co się działo i dzieje w naszym mieście, nie było zapomniane - mówiła Anna Hetman, prezydent miasta.

Kroniki przeznaczone są głównie dla szkół, do użytku edukacyjnego. Liczba kopii na płytach DVD wynosi 50 sztuk.

- Zamierzamy puszczać te kroniki przed różnymi wydarzeniami, na przykład przed seansami kina plenerowego w Parku Zdrojowym - mówiła Janusz Jurczak, dyrektor MOK-u.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Jest nowe logo Miasta Jastrzębie-Zdrój (video) Jest nowe logo Miasta Jastrzębie-Zdrój (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Adam28.06.2015 18:51

Dlaczego "zołza z zofiówki" nadal nic nie rozmie? Nie ma pojęcia jak działa samorząd, nie wie jak się planuje a następnie realizuje zpalnowane przedsięwzięcia, nie wie jak i skąd biorą się pieniadze w kasie miasta, jak też nie ma pojęcia jak się je rozdziela. Ale rzecz jasna wciąż zabiera głos. Sądzę, ze nie jest zołzą tylko zwyczajnie chce dopiec Pani Prezydent, bo sama ma coś wspólnego z poprzednikami kierującymi miastem. Kim jesteś zołzo? Starą panną? A może zniewieściałym mężczyzną bez tzw. przyrodzednia?
Zacznij myśleć a następnie się wypowiedz. Tak powinno się postępować. A ty robisz to jak każda niezbyt rozgrnięta baba, czyli odwrotnie. To, że chce ci się gadać, nie znaczy, że powinnaś. Złotem jest milczenie a diamentem myślenie.

Prawdomowny27.06.2015 13:01

'wystarczyło tylko złożyć pisemna prośbę o przyznanie' - albumu/ksiazki - no no.. faktycznie to jest wyciagniecie reki do mieszkancow, ze ho ho. A nie mogloby byc malego stoiska w UM z tego typu gadzetami lub mozliwosc kupienia tego na poczcie? Na moje oko byloby to nieco dogodniejsze i z wieksza szansa na dotarcie do wiekszej grupy ludzi.

tak to ja25.06.2015 8:39

do Gość: czytanie ze zrozumieniem, przecież jest napisane że to jest pierwszy pokaz, zapewne będą inne terminy :)

do Prawdomowny: co do książek to można je było dostać za darmo jak dobrze pamiętam 2 lata temu, wystarczyło tylko złożyć pisemna prośbę o przyznanie. Ja dostałem i nie tylko ja! "Album" przekazałem dziadkom, którzy już tutaj nie mieszkają, a mieszkali całe życie. Także nie opowiadajcie bzdur że nie można nić dostać. MOŻNA! Tylko trochę zainteresowania miastem.

zołza z zofiówki24.06.2015 12:54

Pani Prezydent,już nam udowodniła ,gdzie ma mieszkańców .Po pół roku kadencji trochę więcej wigoru w jej spełnianiu obietnic.Zaraz minie następne pół roku i co echo?!

do Gość i ejze23.06.2015 22:37

Weźcie się puknijcie w te puste główki. Już zrobiła więcej niż Janecki. ejze - boksy już można wynajmować po niższych cenach - najpierw się doucz, a później pluj jadem. Na resztę poczekajcie do końca kadencji. Jak można po tak krótkim czasie pisać, że to najgorszy prezydent? Trzeba być skończonym matołem, albo z PiSu.

do Sabina23.06.2015 22:33

A może trochę logiki? Pani prezydent ma całą kadencję na wywiązanie się. Bzianecki urzędował 12(?) lat i g... zrobił. A Hetman odsądzacie od czci i wiary po kilku miesiącach. Ludzie, cierpliwości...

jest do politykier22.06.2015 14:05

nie kpij, nie kpij, praca nie boli.

Pokaż wszystkie opinie (23)