Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 czerwca 2015

Masny zostaje. Adrian Mihułka przychodzi

Masny zostaje. Adrian Mihułka przychodzi
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Michal Masny zostaje na kolejny rok w Jastrzębskim Węglu. Nowym zawodnikiem będzie Adrian Mihułka, który będzie wspomagał Jakuba Popiwczaka na pozycji libero.

Rozgrywający Jastrzębskiego Węgla, Michal Masny zdecydował się zostać w drużynie Pomarańczowych na kolejny rok.

- Słowak jest specjalistą od gry kombinacyjnej, słynie z nieszablonowego rozegrania, a dzięki temu, że w PlusLidze występuje już od ośmiu sezonów, w Polsce czuje się jak w swojej ojczyźnie - pisze Jastrzębski Węgiel na stronie internetowej.

Nowym nabytkiem JW będzie Adrian Mijułka. Libero mierzy 182 cm wzrostu, zasięg w ataku to 320cm, a w bloku 305 cm. W barwach Jastrzębskiego Węgla zadebiutuje na parkietach PlusLigi.

- To duży krok w rozwoju mojej kariery. Myślę, że grając w Jastrzębskim Węglu mogę się dużo nauczyć. Jednocześnie jest to dla mnie spore wyzwanie. Postaram się wykorzystać swoją szansę - mówi nowy zawodnik Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
>?23.06.2015 23:37

Ciekawe, bo jakby nie patrzeć to sponsorowanie sportu było świetną reklamą dla JSW., Teraz wycofują się z tego, a słabe kluby będą dla nich antyreklamą. Może o to chodzi, o utratę dobrego wizerunku i doprowadzenie spółki na dno, a potem sprzedanie reszty akcji należącej do skarbu państwa za grosze jakiejś odpowiedniej firmie?