Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 czerwca 2015

Kradł paliwo z jastrzębskich stacji benzynowych

Kradł paliwo z jastrzębskich stacji benzynowych
fot. sxc.hu

24-letni mieszkaniec Marklowic kradł paliwo w Jastrzębiu-Zdroju. Łącznie stacje okradzione zostały na 650 złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzuconego mu czynu.

Zapis monitoringu jednej ze stacji pozwolił zidentyfikować złodzieja, który kradł paliwo na terenie naszego miasta. 24-letni marklowiczanin kradł paliwo w okresie od maja do czerwca, łącznie na kwotę 650 złotych.

- Kilkukrotnie tankował olej napędowy do swojego auta, a następnie nie płacąc za paliwo odjeżdżał. Zapis monitoringu ze stacji benzynowych pozwolił na ustalenie sprawcy - informuje policja.

Policjanci już przedstawili zarzut 24-latkowi. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Nie był wcześniej karany. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Adam25.06.2015 21:13

Czy zwróci wszystkie straty jakie poniosły stacje paliw i policja w jego poszukiwaniu? Od tego trzeba zawsze zacząć. A potem można go karać dalej.

Gość25.06.2015 12:18

Uwaga na oszustów, którzy poruszają się białymi samochodami dostawczymi na dolnośląskich tablicach i oferują rzekomo darmową wymianę urządzeń gazowych dla osób, które nie zalegają z opłatami.

Do >?24.06.2015 21:41

Wytłumacz tom bliżej "geniuszu" ekonomii? Czy to taki głupi nic nie znaczący i bezmyślny tekst, którego sam nie rozumiesz? Stawiam właśnie na to! Pisz wtedy jak wiesz co piszesz.
Przedstaw się choć imieniem.

>?23.06.2015 23:42

zadziałały mechanizmy wolnorynkowe, o których mówił kiedyś towarzysz Balcerowicz.

Ślunzok23.06.2015 13:16

Nie kradł tylko zdobywał
Szkoda ze nie miał imunitetu.