Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
24 czerwca 2015

Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje

  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek 23 czerwca, odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych. Scenariusz ćwiczeń przewidywał utonięcie pojazdu wraz z jego kierowcą, a także wypadek samochodowy z udziałem kilku pojazdów.

Ćwiczenia odbyły się w pasie przy ulicy Norwida. Najpierw ratownicy przeprowadzali akcję odławiania auta, które wpadło do zalewiska. Razem z wrakiem samochodu odnaleziono dwa ciała - kierowcy oraz wędkarza, który chciał go uratować. Drugim zadaniem była akcja ratunkowa przy wypadku drogowym, z udziałem autobusu wycieczkowego, furgonetki zakładu karnego oraz samochodu osobowego. Nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. W pobliskim Zespole Szkół nr 12 został uruchomiony punkt ewidencyjno informacyjny oraz pomoc medyczna.

Organizatorem ćwiczeń było Biuro Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. W ćwiczeniach udział wzięli m.in. policja, straż miejska, straż pożarna, prokuratura, pogotowie ratunkowe, zakład karny, WOPR, harcerze, Zespół Szkół nr 12.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zaciekawiony25.06.2015 12:06

Temat jedno, artykuł drugie. Nabijacie wejścia?

?25.06.2015 8:13

A ile miał promili ten wędkarz ćwiczebny?