Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
24 czerwca 2015

Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje

  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
  • Samochód wpadł do zalewiska. Kierowca nie żyje
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek 23 czerwca, odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych. Scenariusz ćwiczeń przewidywał utonięcie pojazdu wraz z jego kierowcą, a także wypadek samochodowy z udziałem kilku pojazdów.

Ćwiczenia odbyły się w pasie przy ulicy Norwida. Najpierw ratownicy przeprowadzali akcję odławiania auta, które wpadło do zalewiska. Razem z wrakiem samochodu odnaleziono dwa ciała - kierowcy oraz wędkarza, który chciał go uratować. Drugim zadaniem była akcja ratunkowa przy wypadku drogowym, z udziałem autobusu wycieczkowego, furgonetki zakładu karnego oraz samochodu osobowego. Nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. W pobliskim Zespole Szkół nr 12 został uruchomiony punkt ewidencyjno informacyjny oraz pomoc medyczna.

Organizatorem ćwiczeń było Biuro Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. W ćwiczeniach udział wzięli m.in. policja, straż miejska, straż pożarna, prokuratura, pogotowie ratunkowe, zakład karny, WOPR, harcerze, Zespół Szkół nr 12.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zaciekawiony25.06.2015 12:06

Temat jedno, artykuł drugie. Nabijacie wejścia?

?25.06.2015 8:13

A ile miał promili ten wędkarz ćwiczebny?