Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 czerwca 2015

Pacjent szpitala nakradł na 360 złotych

Pacjent szpitala nakradł na 360 złotych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

23-letni jastrzębianin przebywający w szpitalu dokonał kradzieży z włamaniem do automatów wrzutowych odbiorników telewizyjnych. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku. To nie jego pierwsze naruszenie prawa.

W trakcie hospitalizacji młody jastrzębianin postanowił wykorzystać nieuwagę pacjentów i personelu szpitala i dokonał kilku kradzieży do automatów wrzutowych odbiorników telewizyjnych.

- Kradzieży dokonał na terenie dwóch różnych oddziałów szpitalnych. Dwukrotnie został przyłapany na gorącym uczynku. Pierwszy raz jego poczynania zauważył jeden z pacjentów, za drugim razem rzezimieszka nakryli lekarze - informuje policja.

23-latek został wypisany ze szpitala w trybie natychmiastowym, a sprawą zajęli się policjanci. Okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy mężczyzna złamał prawo. O losie byłego pacjenta szpitala zdecyduje teraz sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Seb29.06.2015 8:35

Do WON
Nikt Ciebie nie okradł. Sam sobie jesteś winny. Czy Banku wydadzą Tobie pieniądze jak zapomnisz papierków w postaci dowody czy paszportu? Sam sobie jesteś winien za błędy związane z pamięcią należy płacić. Polecam leczenie sklerozy mniej będzie Ciebie kosztowało przyszłe zapominanie i obwinianie tym innych

won25.06.2015 23:26

A ile ukradł szpital od pacjentów, bo mnie okradł na 60 zł tylko dlatego, że nie miałem ze sobią papiórków dowodzących, że jestem ubezpieczony

Artór25.06.2015 11:00

@ja: Popieram w 100%! Czekaj dziś po lekcjach przed szkołą, pójdziemy razem do naczelnika przekonać go, że TV w pierdlu też powinna być płatna.

ja25.06.2015 8:49

Szpital to nie świetlica, gdzie ogląda się seriale tv. Opłata za telewizję do dobry pomysł. Przede wszystkim powrót do zdrowia ai relaks to nie przed ogłupiającą telewizją ... może lepiej wybrać książkę?

mieszkaniec emeryt25.06.2015 3:44

Prawo prawem to fakt ale te wyciąganie pieniędzy od pacjentów,nie wiem czy to tak legalne! Tylko,że w Polsce wyciąganie pieniędzy od drugiego jest bardzo modne! Szpital chce zarobić na pacjentach a wystarczy policzyć ilość sal w tzw.wrzutów pieniężnych w ciągu dnia razy cały miesiąc to mamy ładną sumkę,abonament zwraca się z nawiązką