Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
26 czerwca 2015

Gierczyński nie zagra w JW. Kończy karierę

Gierczyński nie zagra w JW. Kończy karieręDamian Wojtaszek (po lewej) z Krzysztofem Gierczyńskim (po prawej)
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Krzysztof Gierczyński, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla przez trzy ostatnie lata, postanowił zakończyć karierę. - To wzór profesjonalizmu, człowiek odpowiedzialny i zawsze gotowy, by wyjść i grać - mówi prezes klubu Zdzisław Grodecki.

Po trzech latach w Jastrzębskim Węglu i 20 sezonach w najwyższej lidze rozgrywkowej w Polsce, Krzysztof Gierczyński postanowił zakończyć swoją siatkarską karierę. 39-latek, tłumaczył, że chodzi między innymi o wiek. 

- Mam tą osobistą satysfakcję, że do samego końca byłem na boisku, grałem, a nie stałem w kwadracie dla rezerwowych. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i to jest dla mnie ten moment - mówi Krzysztof Gierczyński.

Prezes klubu Zdzisław Grodecki wypowiada się w bardzo dobrych słowach o zawodniku. - Jestem Krzysztofowi osobiście wdzięczny za to, co zrobił dla naszego klubu. To wzór profesjonalizmu, człowiek odpowiedzialny i zawsze gotowy, by wyjść i grać. Pełen szacunek dla niego - podkreśla prezes Zdzisław Grodecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
no cóż27.06.2015 22:30

Podobno klub zmienia nazwę na "Biedaszyby Jastrzębskie". prawda to?

Majtek26.06.2015 21:41

Także opuszcza tonący statek...