Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 czerwca 2015

Zakończył się remont ulicy Komuny Paryskiej

Zakończył się remont ulicy Komuny Paryskiej
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Odcinek ulicy Komuny Paryskiej od skrzyżowania z ul. Ranoszka do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, został już wyremontowany. Koszt prac wyniósł 3,7 mln zł.

Prace rozpoczęły się w kwietniu 2014 roku. W pierwszej kolejności robotnicy zajęli się budową zatoki oraz przebudową skrzyżowania z ulicą Ranoszka. Kolejnym etapem prac była budowa kanalizacji oraz remont zjazdu do szkoły, a następnie modernizacja ulicy od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

- Modernizacja wpłynie przede wszystkim na poprawę komfortu jazdy, a jest to droga, która wyprowadza ruch w kierunku Skrzyszowa i Szotkowic. Powinno też zwiększyć się bezpieczeństwo pieszych, co ma duże znaczenie, bo przy ulicy znajdują się m.in. szkoła i ośrodek zdrowia - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!