Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
26 czerwca 2015

Zakończył się remont ulicy Komuny Paryskiej

Zakończył się remont ulicy Komuny Paryskiej
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Odcinek ulicy Komuny Paryskiej od skrzyżowania z ul. Ranoszka do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, został już wyremontowany. Koszt prac wyniósł 3,7 mln zł.

Prace rozpoczęły się w kwietniu 2014 roku. W pierwszej kolejności robotnicy zajęli się budową zatoki oraz przebudową skrzyżowania z ulicą Ranoszka. Kolejnym etapem prac była budowa kanalizacji oraz remont zjazdu do szkoły, a następnie modernizacja ulicy od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

- Modernizacja wpłynie przede wszystkim na poprawę komfortu jazdy, a jest to droga, która wyprowadza ruch w kierunku Skrzyszowa i Szotkowic. Powinno też zwiększyć się bezpieczeństwo pieszych, co ma duże znaczenie, bo przy ulicy znajdują się m.in. szkoła i ośrodek zdrowia - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!