Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
29 czerwca 2015

Kamil Glik otrzymał flagę od mieszkańców miasta

Kamil Glik otrzymał flagę od mieszkańców miasta
fot. Piotr Kędzierski / UM Jastrzębie

Piłkarz reprezentacji Polski, Kamil Glik ponownie odwiedził jastrzębski Urząd Miasta. Spotkanie było okazją do rozmowy o boisku na os. Przyjaźń oraz wręczenia flagi od mieszkańców Jastrzębia.

W poniedziałkowe popołudnie, pochodzący z Jastrzębia-Zdroju Kamil Glik odwiedził Urząd Miasta, gdzie spotkał się z władzami miasta. Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło głownie planowanej budowy boiska na osiedlu Przyjaźń. Reprezentacyjny obrońca, który mieszkał przez długi czas na tym osiedlu, wyraził chęć pomocy przy realizacji przedsięwzięcia.

- Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania prezydent miasta, Anna Hetman oraz zastępca prezydenta, Janusz Buda przekazali wraz z kibicami piłkarza na jego ręce specjalny upominek - flagę miasta z podpisami mieszkańców - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
hejk30.06.2015 23:24

pod pojęciem "pracodawcy" masz na myśli panią prezydent?

LUPO30.06.2015 19:06

Do boju Kamil-do boju TORINO- do boju POLSKA.

Oj olo30.06.2015 16:04

olo i paru innych podobnie myślących popisuje się brakiem myślenia. Pracodawcy powinni uważać na takich pracowników i ich unikać. Nawet przy zamiataniu trzeba myśleć choć troszeczkę. A olo tego nie potrafi.

olo30.06.2015 10:15

pani prezydent jest matką samych sukcesów a za autobusy trzeba płacic

A29.06.2015 20:54

brakuje kasy, nie wiadomo czy wystartują.

mysz29.06.2015 20:08

Niesamowity człowiek.Takiego gestu jeszcze nikt w naszym mieście nie okazał.Panie Kamilu serce rosnie jak czyta się takie wiadomości.Pozdrawiam serdecznie.

sensacja29.06.2015 19:46

Komorowski też robił sobie fotki ze znanymi sportowcami, celebrytami, aktorami, a jak to się skończyło? Nieciekawie. Takze ja bym polecał nowej prezydent zabrać się do pracy. Przy czym pod słowem "praca" nie rozumiem obsadzania stanowisk swoimi niekompetentnymi kolegami i koleżankami, co się właśnie odbywa. Kadencja nie trwa wiecznie....

Pokaż wszystkie opinie (11)