Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
30 czerwca 2015

Turysta z Niemiec złapany z narkotykami

Turysta z Niemiec złapany z narkotykami
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę z Hannoveru, który posiadał przy sobie 30 porcji marihuany. Turysta z Niemiec wiedział, że polskie prawo zabrania posiadania tego typu substancji.

W trakcie kontroli zaparkowanego samochodu policjanci ujawnili narkotyki. Były one w posiadaniu jednego z mężczyzn, który przyjechał do Jastrzębia z niemieckiego Hannoveru, do rodziny.

Kontrola pokoju hotelowego 19-latka ujawniła jeszcze większą ilość narkotyków. Wykryto 30 porcji marihuany. 

- Nastolatek wiedział, że polskie prawo zabrania posiadania takich substancji, jednakże nie wpłynęło to na jego decyzję. Mężczyzna nie był wcześniej karany - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Chomick03.07.2015 8:21

komu przeszkadzają narkotyki ,proszę wyrzucic na smietnik Qeen,Marleya ,Hendrixa itd itp

Nielegalny mózg02.07.2015 22:57

Ech,nawet nie wiecie ile koki wciągają celebryci i politycy... Nie ma takiej rosliny ,która nazywa sie marihuana,są konopie...Zresztą w Polszy i żółw czerwonolicy jest nielegalny....

hejk02.07.2015 5:30

marycha to pikuś, uzależnia tylko psychicznie (alkohol fizycznie i psychicznie), nie niszczy tak organizmu jak alko itd. Więc nie opowiadaj mi tu bzdur.

J.01.07.2015 13:44

@hejk
Widać, ze jesteś hejk. A takich nie lubimy. Starczy nam nienawiści.
W Polsce nie wolno posiadać maryhy, choć wolno używać. Jestem również przeciw leczeniu za państwowe pieniądze tych, którzy używają narkotyków. Nawet tak lekkich jak marihuana.

hejk30.06.2015 23:23

daj se siane, koleś, wódka jest dużo gorsza, sużo bardziej uzależnia i niszczy organy, w tym i mózg, czegho ty jesteś najlepszym przykładem.
A kijem Wisły nie zawrócisz, marycha jest i już będzie, kto chce ten pali. Jest to powszechnie dostępne, tyle tylko, ze zwolnione z podatków, tak jak prosrttucja, bo taki mamy kraj, który konopie i prostytucję nie opodatkował.

Dragon30.06.2015 22:25

Turysta? Zwykły pseudo Niemiec, który myślał, że w Polsce choć nie wolno to wszystko można. A tu niespodzianka. Gonić gamoni. Co z nim będzie ?

Do głupoli30.06.2015 21:04

To prawda, że rozwrzeszczane podpite małolaty zakłócają nocną ciszę. Powidomiona policja cz straż miejska reaguje bardzo niemrawo i nieskutecznie. Zwrócenie uwagi hałasującym niewiele daje. Podpicie po kilkunastu minutach troszkę cichszych rozmów wracają do głośnych wybuchów śmiechów.
Policja dobrze zrobiła reagując na młodego ćpuna. Powinien zostać ukarany tak jak się karze w Polsce. Marihuana jest ogromnie szkodliwa. Głuptaki bronią ją bo im sie wydaje, że jest inaczej.

Pokaż wszystkie opinie (10)