Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
1 lipca 2015

Małżeństwa świętowały swoje rocznice ślubu

Małżeństwa świętowały swoje rocznice ślubu
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

W miniony wtorek seniorzy i seniorki z Jastrzębia obchodzili 50., 55. i 60. rocznice małżeńskie. Z tej okazji otrzymali odznaczenia od Prezydenta RP. Wręczyła je prezydent miasta Anna Hetman.

- Bardzo się cieszę, że mogę razem z Państwem przeżywać ten dzień. 50, 55, 60 lat to bardzo długo. Życzę Państwu dużo zdrowia, wzajemnego wspierania się, wielu przyjaciół i pomocy rodziny na co dzień - powiedziała jubilatom podczas uroczystości w Domu Zdrojowym prezydent Anna Hetman.

Złote gody obchodziły 34 pary, szafirową rocznicę ślubu, czyli 55 lat małżeństwa obchodziło  11 par, a 5 par doczekało rocznicy diamentowej, czyli ci małżonkowie są już ze sobą od 60 lat. Na zakończenie uroczystości zaśpiewał zespół "Druga Młodość".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

Przeżyli sześćdziesiąt lat w związku małżeńskim Przeżyli sześćdziesiąt lat w związku małżeńskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!