Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 lipca 2015

Prowadził auto mają aż 2,5 promila alkoholu

Prowadził auto mają aż 2,5 promila alkoholu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

27-latkowi grożą 2 lata więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu, kierowanie bez uprawnień oraz znieważenie mundurowych. Mężczyzna został zatrzymany gdy prowadził samochód mając 2,5 promila alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce 30 czerwca na ulicy Broniewskiego. Policja otrzymała telefon o nietrzeźwym kierowcy. Chwilę później, policjantki zatrzymały jadącego hondą kierowcę. Badanie alkomatem potwierdziło, że 27-latek jest pijany. Mieszkaniec Jastrzębia miał 2,5 promila.

- Podczas legitymowania kierowca próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszki, twierdząc, że nie ma przy sobie dokumentu tożsamości. Okazało się ponadto, że jastrzębianin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - informuje policja.

W trakcie wykonywania czynności przez policjantki, 27-latek znieważył je kierując pod ich adresem obraźliwe słowa. Agresywny jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do olsen02.07.2015 20:04

27 lat i górnik - chyba śnisz już dawno nie było przyjęć to jakiś pociotek albo z firmy ewentualnie

olsen02.07.2015 15:13

górnik?

adam01.07.2015 18:31

polskie prawo to smiech he he hehehe 2 lata.... pewnie dostanie zawiasy i na tym się skończy. dla mnie prowadzenie w takim stanie nietrzeźwości to jak usiłowanie morderstwa. przez 5 lat nie jechałem nawet po piwku a tu taki palant bo inaczej się go nazwać nie da, wjedzie mi na czołówkę i zabije mnie i żonę.... a ludzie palący trawkę w parku idą na 5 lat

Kíerowca01.07.2015 15:47

Jechał po pijaku,bez prawka i ubliżał funkcjonariuszom i tylko 2 lata mu grożą??A za posiadanie trawki do 5....Puki będzie taka pobłażliwość dla pijaków to będzie ich dalej tak dużo na naszych drogach...