Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
2 lipca 2015

Z mieszkania ulatniał się gaz. Lokator podtruty

Z mieszkania ulatniał się gaz. Lokator podtruty
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wtorkowy wieczór mógł się skończyć groźnie dla mieszkańców bloku przy ul. Pszczyńskiej. W jednym z mieszkań ulatniał się gaz z butli. Szybko udało się zapobiec możliwej tragedii.

Zdarzenie miało miejsce 30 czerwca w godzinach wieczornych w bloku przy ulicy Pszczyńskiej. Na miejscu mieszkańcy wyczuli zapach gazu, po czym poinformowali straż pożarną, która wykryła przyczynę jego ulatniania się. Winą był wężyk butli gazowej, która znajdowała się w jednym z mieszkań. Mieszkający tam lokator został lekko podtruty, ale jego zdrowiu nic nie zagraża.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bastek 06.07.2015 12:59

do Dragon

Prawdopodobnie ,, było to że jeden z Mieszkańców - tego bloku spalił sobie jedzenie na kuchni gazowej ,a czy komuś coś się stało , tego nie wiem , bo w tym czasie było w tym prawdopodobnie 2 osoby zastali na spaniu

Dragon03.07.2015 22:37

A co się działo w środę na Turystycznej? Kilka wozów Straży Pożarnej, drabina, karetka pogotowia. A jakoś echo o tym wydarzeniu.

pac02.07.2015 16:58

Dziwne, że wyczuli... Mieli jeszcze czucie?