Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
2 lipca 2015

Pijana 28-latka odpowie za bezpodstawną interwencję

Pijana 28-latka odpowie za bezpodstawną interwencję
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

28-letniej jastrzębiance grozi kara aresztu lub wysoka grzywa za bezpodstawne wezwanie policji. Pijana kobieta dwukrotnie dzwoniła na komendę informując, że została uderzona przez swojego znajomego.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Armii Krajowej. Pijana kobieta wezwała patrol policyjny z powodu rzekomego naruszenia nietykalności. Podczas pierwszego spotkania mundurowi nie potwierdzili zagrożenia czyjegokolwiek życia czy zdrowia. Kobieta otrzymała pouczenie, jednak nie zrezygnowała ze swoich racji i ponownie zadzwoniła na policję.

- I tym razem stróże prawa nie potwierdzili informacji o użyciu przemocy. Widząc, że fałszywe oskarżenia na nic się zdadzą, 28-latka postanowiła dać upust emocjom i przyznała, że wezwała policję z myślą o tym, że na miejsce przyjedzie inny patrol, który zakończy interwencję po jej myśli - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
jag04.07.2015 5:45

Do więzienia tą patologie wsadzić!

Dragon03.07.2015 22:35

Pijana kobieta to zjawisko porażające i upadlające. Kobiety zachowują się jak bezrozumne istoty. Taką mają naturę. Kobiety, jeśli chcecie pić na ostro, to róbcie to w domu. Nie pokazujcie się nawet policjantom.