Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 lipca 2015

Akademia Talentów jedną z najlepszych w Polsce

Akademia Talentów jedną z najlepszych w Polsce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębie-Zdrój znalazło się na drugim miejscu w rankingu miast najlepiej szkolących siatkarską młodzież. To zasługa Akademii Talentów, której drużyny w ostatnim czasie zdobywały wiele medali.

W rankingu portalu PrzegladLigowy.com pod uwagę brano m.in. występy drużyn młodzieżowych w sezonie 2014/2015 oraz zajmowane miejsca. To właśnie medale zaważyły o wysokim miejscu siatkarzy z Akademii Talentów. Młodzi siatkarze zdobyli dwa złote medale w kategorii juniorów i młodzików oraz brąz w kadetach.

Na pierwszym miejscu znalazła się Warszawa, choć zdobyła tylko jeden medal. Wysokie miejsce zagwarantował jej udział dwóch warszawskich drużyn w każdym z turniejów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Akademia Talentów JW wygrywa w Pradze Akademia Talentów JW wygrywa w Pradze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ach, och03.07.2015 15:15

No proszę, nasze chłopacvzki z biedaszybów jednak mają talenta.