Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
3 lipca 2015

Łakoma 22-latka ukradła cukierki i nie zapłaciła

Łakoma 22-latka ukradła cukierki i nie zapłaciła
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W ręce policjantów wpadła 22-letni kobieta, która ukradła… cukierki. Okazało się, że już wcześniej była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Amatorka słodyczy trafiła już do zakładu karnego.

Zdarzenie miało miejsce 2 lipca wieczorem na terenie jednego z jastrzębskich marketów. 22-letnia kobieta oraz towarzyszący jej 32-latek ukradli cukierki. Słodycze zjedli jeszcze na terenie sklepu, nie płacąc za towar. Potem próbowali niepostrzeżenie przejść przez linię kas.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mieszkanka Jastrzębia poszukiwana jest przez wymiar sprawiedliwości. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu - informuje policja.

Kobieta trafiła do zakładu karnego, gdzie spędzie pół roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość04.07.2015 8:09

Przecież to norma, że mieszkańcy Jastrzębie wyżerają w sklepach cukierki batoniki, owoce. Często też można zobaczyć mamuśki, jak upychają towar w wózkach z dzieciakami. Z Manhattanu przyjeżdżają kilkuosobowe grupy obrabiające sklepy, jedni służą jako zasłona, inni kradną.