Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
7 lipca 2015

Policja szuka świadków potrącenia 11-latki

Policja szuka świadków potrącenia 11-latki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja szuka świadków wypadku do którego doszło 26 czerwca na ulicy Rybnickiej. W wyniku potrącenia ranna została 11-letnia dziewczynka. Policja próbuje teraz ustalić dokładne okoliczności wypadku.

Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych na ulicy Rybnickiej. Kierowca białego volvo jadąc w kierunku Wodzisławia potrącił znajdującą się na przejściu 11-latkę. Dziewczynka doznała złamania nogi i trafiła do szpitala.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się na policję.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Spacer07.07.2015 18:26

Bywam codziennie koło Skate Parku. Popołudniu lub pod wieczorem a czasami gdy już zapada zmrok przyjeżdżają codziennie jacyś młodzi głupole. Chwilę postoją, pogadają z kumplami a następnie ruszają z piskiem opon pędząc pod górkę w stronę wyjazdu. Dwa razy widziałem, gwałtowne hamowanie, bo głupek kogoś zauważył, kogo mógłby potrącić. Któregoś dnia stanie się nieszczęście. Może by tak postawić tam kamerę i ukrócić te głupie zachowania młodych, niepoczytalnych ... Już widziałem taki wypadek. Młody kierowca jadąc jak kretyn doprowadził do zderzenia. Nikomu się nic nie stało. A on się popłakał z nieszczęścia. Samochód był ojca.