Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
8 lipca 2015

Groźny wypadek w Bziu. Nikt nie ucierpiał

  • Groźny wypadek w Bziu. Nikt nie ucierpiał
  • Groźny wypadek w Bziu. Nikt nie ucierpiał
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 7 lipca doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 19-letni kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w BMW. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem na ulicy Cichej. 19-letni kierowca ciężarowego mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 22-latkowi, jadącemu w kierunku centrum miasta. Na skutek kolizji osobowe BMW uderzyło w znak drogowy, po czym wjechało w płot jednej z posesji.

- Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego przewiózł do szpitala starszego z kierowców, jednak na szczęście okazało się, że mężczyzna nie ucierpiał i po konsultacji medycznej został zwolniony do domu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca10.07.2015 20:09

Cha, Cha Cha ! Dwie zmokłe głupie kury.
Były takie zabawy młodych, którzy opanowali kierowanie samochodu, ale nie rozsądku. Jechali naprzeciwko siebie i ten kto ustąpił był nazywany "mokrą kurą".