Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 lipca 2015

Rada Sportu już działa. Jest 15 członków

Rada Sportu już działa. Jest 15 członków
fot. anna-hetman.pl

8 lipca odbyło się pierwszej spotkanie Rady Sportu. Członkom oficjalnie wręczono powołania. Przewodniczącym rady został Michał Szelong, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Rada Sportu ma się zajmować opiniowaniem strategii rozwoju miasta w zakresie kultury fizycznej, projektów uchwał, a także inspirowaniem działań i wspieraniem sportowych inicjatyw. Na pierwszym posiedzeniu rady omówiono zasady jej funkcjonowania.

- Z racji tego, co przez wiele lat robię, znam się na wielu dyscyplinach, a przynajmniej tych, które funkcjonują na terenie naszego miasta. Z Państwem tu obecnymi znam się tak samo długo, co myślę jest ogromnym plusem i podstawą do dobrej współpracy na przyszłość. - zapewniał Michał Szeląg, przewodniczący Rady Sportu.

Rada Sportu składa się z 15 członków powołanych przez Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju, spośród kandydatów rekomendowanych przez organizacje i instytucje realizujące zadania w zakresie kultury fizycznej. W skład Rady wchodzą: Michał Szelong (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju - Przewodniczący), Adam Kuliński (Klub Sportowy GKS 1962 Jastrzębie S.A.), Krzysztof Radomski (Stowarzyszenie Klub Sportowy NAUTILUS Jastrzębie), Zdzisław Grodecki (Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.), Władysław Kwiecień (Stowarzyszenie Klubów Górniczych), Monika Myśliwiec (Szkółka Piłkarska MOSiR), Jarosław Gilga (Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie), Roman Fajkus (Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego), Dorota Woś (Uczniowski Klub Sportowy PIONIER), Artur Kupis (Stowarzyszenie „MKS GKS 1962 Jastrzębie”), Robert Radlak (Klub Judo KOKA Jastrzębie), Mariusz Bernacki (Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie), Parys Błachut (Jastrzębski Klub Siatkarski Szkoły Mistrzostwa Sportowego), Paweł Sawula (UKS MTKKF „Przyjaźń”), Zbigniew Miłoś (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Sportsman11.07.2015 11:08

Tylko Jarosław Gilga nie powinien zasiadać w tej radzie. To nie jest osoba warta tego. Żeby się o tym przekonać, wystarczy go poznać troszeczkę bliżej.

Matka Franka10.07.2015 18:04

No i słusznie. Przynajmniej profesjonaliści z różnych dziedzin a nie tylko słynny prezes od szachów. Brawo!

jastrzębianka10.07.2015 10:37

Pani Prezydent w skład Rady dobrała dobrych ludzi, pasjonatów sportu, działających od lat w tej dziedzinie. Dobrze to rokuje.
Pozdrawiam :)

m09.07.2015 17:45

Rada sportu będzie nauczała fikać koziołki oraz robić pompki i przysiady. Brakowało nam tego. hehe