Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
10 lipca 2015

Wspólnie grillowanie i pomysł na OWN

Wspólnie grillowanie i pomysł na OWN

24 lipca o godzinie 15:00 na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbędzie się konferencja prasowa podczas której prezydent miasta Anna Hetman przedstawi koncepcję na OWN. Zaproszeni są wszyscy jastrzębianie.

- OWN na parę godzin odzyska swój dawny charakter i na powrót zapełni się ludźmi. Drodzy jastrzębianie, wszyscy jesteście zaproszeni. Zabierzcie ze sobą znajomych, dobre humory i własne koszyki piknikowe z ulubionymi przysmakami - mówi prezydent miasta Anna Hetman.

24 lipca na terenie OWN planowane jest wspólne grillowanie. Będzie też można wziąć udział w bitwie na wodne balony. Oprócz tego odbędzie się konferencja prasowa na której zostaną przedstawione wyniki konsultacji społecznych na temat OWN-u, a także wstepną koncepcję zagospodarowania terenu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Groził, że zabije ojca i brata Groził, że zabije ojca i brata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
do emma itd14.07.2015 22:51

Skończcie z tymi tematami zastępczymi , JSW słabnie
finansowo czas zwalniać w administracji miejskiej,
nie stać miasta na tych dyspozycyjnych pseudo menadżerów!

Emma Brednia14.07.2015 22:31

miasto nie dzierżawi terenu leśnego OWN

Emma14.07.2015 14:57

Ja pierdzielę.... Czytaj portale, relacje z konferencji prasowych, bo nie jedna już była w tym temacie. Miasto ma umowę, dogadało się z Lasami na dzierżawę terenów. Czizas! Nie sprzeda Ci OWNu nie martw się :DDDD Śmiechu warte!

Kał Fland14.07.2015 12:54

Jeśli Lasy Państwowe sprzedadzą OWN, a mogą to zrobić, to będziecie se grilować, ale u siebie na balkonie.

Emma14.07.2015 11:57

Ale dziwni wszyscy jesteście! Pieprzycie o kosztach, o pieniądzach podatników... a potem narzekacie, że kosz z kiełbaską trzeba sobie przynieść. Co chcecie, żeby Pani Prezydent Wam sponsorowała? To nie o to chodzi by się nażreć za pieniądze podatnika, tylko przyjść czegoś się dowiedzieć (pani prezydent konferencje prasowa planuje, może Wam runą te wasze gdybania że nic nie robi). Dajcie spokój... mentalność trzeba zmienić i myślenie!!!! Nic Wam się nigdy nie podoba, cokolwiek by nie zrobić to bleeee.... Ogarnijcie się ludzie bo to dzięki Wam to miasto w dużej mierze umiera!!!!!

jolka14.07.2015 8:23

...ludzie!!! wszyscy "wieszacie psy" na Hetman. A przecież to Janecki zostawił cały ten syf. Co on przez te wszystkie lata zrobił dla Jastrzębia? Nic-jedno wielkie gó.....o !!!!!!!!

jan13.07.2015 11:14

Skończcie marnować pieniądze podatników
na te pomnika ludzkiej głupoty !

Pokaż wszystkie opinie (35)