Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
10 lipca 2015

Szybka jazda zakończyła się złamaniem kręgosłupa

  • Szybka jazda zakończyła się złamaniem kręgosłupa
  • Szybka jazda zakończyła się złamaniem kręgosłupa
  • Szybka jazda zakończyła się złamaniem kręgosłupa
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Mieszkaniec Żor doznał złamania kręgosłupa w wyniku wypadku do jakiego doszło 8 lipca na ulicy Pszczyńskiej. 33-latek jechał zbyt szybko i uderzył w przydrożne bariery.

Zdarzenie miało miejsce 8 lipca około 22:00 w okolicy skrzyżowania ul. Pszczyńskiej z Drogą Główną Południową. Według ustaleń policji, 33-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał z jezdni uderzając w bariery energochłonne.

Nie obyło się bez interwencji medycznej. Kierowca samochodu, 33-letni żorzanin doznał złamania kręgosłupa. Pasażerowie z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że żorzaninowi zostały cofnięte uprawnienia do jazdy samochodem. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
dobrze mu tak12.07.2015 10:57

hahahaha

Kierowca11.07.2015 18:40

Każdemu się zdarza przekroczyć przepisy. Ale nie aż tak, żeby w coś uderzyć na suchej jezdni w dobrych warunkach. Nie zdarza się, aby nastąpił wypadek gdy popełnia się drobny błąd. Nie mam nic przeciw szybkiej jeździe ale nie wtedy gdy wiezie się pasażerów i ryzykuje ich życiem. Kilka lat temu, młody głupek jechał z dziewczyną. Chciał się przy niej popisać i ruszył szybko w stronę Wodzisławia w okolicy rozebranego już wiaduktu. Finał, choć zupełnie niefartowny, skończył się śmiercią obojgu. Jeszcze kilka przypadków, które skończyły się śmiercią niewinnych ludzi z terenu Jastrzębia można by podać. Powinno się o tym pamiętać.

bolo11.07.2015 15:00

ten ktoś musiał nie znać drogi, bo cała obwodnica jest po przebudowie...

Marcin11.07.2015 11:49

Nikt nie napisał, że będzie jezdził na wózku inwalidzkim, złamanie kręgosłupa nie musi tego oznaczac.

Rozum11.07.2015 11:11

Może paru głupoli za kierownicą uświadomi sobie dlaczego są ograniczenia szybkości? Ale, ja wątpię, ze tak będzie. Głupi są przekonani, że ich to nie dotyczy. Tak też myślał ten, który ma o czym myśleć przez długie lata.

Do kierowca zawodowy11.07.2015 11:11

Czy tobie piszący o głupocie tego człowieka choć raz nie zdarzyło się przegiąć na drodze.Obyś nie żałowali ty słów bo i tobie może kiedyś zdarzyć się podobna historia i to na ciebie będą pluli.Żeby było jasne nie pochwalam postępku tego człowieka ale kalectwo jest teraz dla niego wyrokiem ( on nie powinien po odebrani uprawnień był kierować pojazdem ).Nie znam żadnego kierowcy zawodowego aby nie przeginał na drodze.

kierowca zawodowy11.07.2015 9:34

i tak powinni konczyc piraci drogowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (12)