Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 lipca 2015

Zakończono remonty trzech chodników

Zakończono remonty trzech chodników
fot. Patrycja Pasło / UM Jastrzębie

Przy ulicy Pszczyńskiej, Kusocińskiego i na os. 1000-lecia zakończyły się remonty chodników. Prace łącznie pochłonęły 267 tysięcy złotych.

Przy ulicy Pszczyńskiej wyremontowany został 550-metrowy odcinek chodnika. Prace obejmowały zerwanie starej kostki, uregulowanie zaniżeń, ułożenie chodnika i wymianę krawężników na granitowe.

Chodniki na os. 1000-lecia oraz przy ul. Kusocińskiego zostały wyremontowane z budżetu obywatelskiego. Remont obu chodników obejmował wymianę krawężników, podbudowy oraz nawierzchni na kostkę brukową. Koszt remontu na os. 1000-lecia wyniósł 13 tysięcy, a 123-metrowy chodnik przy ul. Kusocińskiego kosztował 54 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gosia31.07.2015 8:52

Teraz jest dobrze ale poczekamy do zimy ... Na wiosnę będzie znów tak jak było. Władze naszego miasta nie umieją zrobić przetargu na odśnieżanie chodników, dla tego wjeżdża na nie ciężki pojazd łanie kafelki robi koleiny ale ... ale jest odśnieżone. Bo nikt nie mówił że nie wolno.Policja w jastrzębiu tez powinna posłać swoich pracowników na badania okulistyczne. Patrol widzi że w traktorku jedzie 3 i nie reagują bo po co nie było zgłoszenia. Ale starszą kobietę na pasach to umieją tak kontrolować że babcia niemal zawału dostaje.

1615.07.2015 7:00

Portal dzięki za interwencję załatali brakujące miejsca ale zrobili to na odpierdziel bez ubicia tylko łopatą. Czy ktoś w końcu poniesie konsekwencje niedbalstwa?

jolka14.07.2015 8:13

...a co z chodnikami przy dawnym DH "Merkury" ? Przecież tam woła o pomstę !!!!!!!!!!

1613.07.2015 20:44

Ciekawe na ul. Długiej zaczęli łatać dziury w zeszłym tygodniu powstałe między innymi przy budowie DGP ale pech chciał że w trakcie łatania przerwali. Część połatali część nie a jedna jest połowicznie zrobiona? Zapomnieli dalej robić? Bo ostatnio widziałem tych samych partaczy na ul. Warszawskiej. Firma STRADA.
Portal zainteresujcie się tym bo nasi nieradni to olewają