Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 lipca 2015

JW ma nowego środkowego i przyjmującego

JW ma nowego środkowego i przyjmującego
fot. CEV

Jastrzębski Węgiel pozyskał dwóch nowych zawodników. Pierwszym z nich jest Piotr Hain, który zagra na pozycji środkowego, a drugim przyjmujący Alexander Shafranovich.

Piotr Hain w ostatnim czasie grał w Indykpolu AZS Olsztyn. 24-latek mierzy 207 cm wzrostu. Jego zasięg w ataku wynosi 350 cm, a w bloku 330 cm.

Alexander Shafranovich reprezentował wcześniej klub PAOK Saloniki, z którym wywalczył mistrzostwo Grecji. Na swoim koncie ma również mistrzostwo Izraela, Niemiec oraz Czarnogóry. Jest też kapitanem reprezentacji Izraela. Przyjmujący mierzy 194 cm wzrostu. Zasięg zawodnika w ataku wynosi 350 cm, zaś w bloku 335 cm.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!