Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
13 lipca 2015

Przejechali na rowerach 120 kilometrów

  • Przejechali na rowerach 120 kilometrów
  • Przejechali na rowerach 120 kilometrów
  • Przejechali na rowerach 120 kilometrów
  • Przejechali na rowerach 120 kilometrów
Więcej zdjęć:
fot. Jastrzębskie Rajdy Rowerowe

W miniony weekend jastrzębianie po raz kolejny wybrali się w góry na dwóch kółkach. Tym razem celem rowerzystów były Trzy Kopce.

Uczestnicy Jastrzębskich Rajdów Rowerowych w minioną sobotę pokonali 120 kilometrów. Rajd rozpoczął się o godzinie 8:00. Przed 12:00 rowerzyści dotarli do Ustronia, gdzie zrobili sobie chwilę przerwy. Następnie udali się w kierunku Równicy, gdzie musieli się zmierzyć ze stromymi podjazdami. Rajd zakończył się imprezą w Chacie na Trzech Kopcach.

- Wiele osób mówiło, że był to najlepszy rajdu ze wszystkich dotychczasowych! Coś w tym jest - mówią organizatorzy rajdu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
GrupaMTBSJZ14.07.2015 15:07

https://www.facebook.com/groups/mtb.sjz/ 

Patryk14.07.2015 11:30

Jak trafić do tej grupy? Tam są sami zaawansowani kolarze górscy?

Gość14.07.2015 7:41

Jak zwykle niezgodnie z przepisami?

Qcyk14.07.2015 1:56

do mk - z założenia na góralu nie jeździ się po asfalcie:)

mk13.07.2015 12:32

Do Rep. Czeskiej jedźcie, tam na wiele gór są drogi asfaltowe, n.p. na Jaworowy, z którego zresztą widać Jastrzębie przy dobrej pogodzie. Polecam też "polską" Chatę Kamenity i całe pasmo, w którym się znajduje, dużo zresztą rowerzystów tam jeździ, ale co ciekawe, mają specjalne busy z niektórych miast odleglejszych, specjalnie dla nich i pociągi są, dostają darmową gazetkę dla rowerzystów górskich, wiec turystyka rowerowa bardzo sie tam rozwija.