Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
14 lipca 2015

Nietrzeźwa 25-latka zaatakowała policjantów

Nietrzeźwa 25-latka zaatakowała policjantów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pod koniec minionego tygodnia 25-letnia jastrzębianka zaatakowała policjantów. Kobieta znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną policjantów. Trafiła do aresztu, a o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Warmińskiej. Po dotarciu na miejsce mundurowi usłyszeli dochodzące zza drzwi krzyki i płacz dzieci. Drzwi otworzyła nietrzeźwa kobieta, która już od progu zaczęła obrażać funkcjonariuszy, odmawiając podania swoich danych osobowych. Agresywna 25-latka została poinformowana o zatrzymaniu.

- W trakcie obezwładniania i doprowadzania do radiowozu, kilkukrotnie uderzyła oraz kopnęła jednego z policjantów, chcąc wyszarpać się z ich rąk - informuje policja.

Kobieta trafiła do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Za popełnione czyny grozi jej kara 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość14.07.2015 13:58

A co z dziećmi?

Spraw14.07.2015 11:54

I co ona będzie robić w więzieniu? Wiem, wiem, że nie pójdzie siedzieć. Czy sąd przebada dokładnie jej zachowanie i stan umysłu, czy nie pomyślawszy głębiej przyłoży jakąś dotkliwą karę?