Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 lipca 2015

Potrącił 66-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy

Potrącił 66-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

31-letni mężczyzna potrącił 66-letnią kobietę na ulicy Warmińskiej. Kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że kierowca nie miał uprawnień do jazdy samochodem, ani ubezpieczenia OC.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. 31-letni kierowca alfy romeo podczas cofania uderzył w kobietę idącą chodnikiem. Na skutek potrącenia kobieta doznała złamania ręki i trafiła do szpitala.

- Okazało się jednak, że 31-latek nie posiada uprawnień do jazdy, a samochód którym jechał nie ma aktualnych badań technicznych. Mężczyzna nie okazał również obowiązkowego ubezpieczenia OC, w związku z czym sporządzona została dokumentacja do funduszu gwarancyjnego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość16.07.2015 8:21

Ilu jeszcze takich jeździ po mieście?

Erni15.07.2015 17:15

Za jazdę bez prawka dawać z automatu 2 lata bezwzględnego więzienia to się skończy ta samowolka!Prawo w tym kraju jest zbyt pobłażliwe dla takich ludzi!