Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
14 lipca 2015

Potrącił 66-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy

Potrącił 66-letnią kobietę. Nie miał prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

31-letni mężczyzna potrącił 66-letnią kobietę na ulicy Warmińskiej. Kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że kierowca nie miał uprawnień do jazdy samochodem, ani ubezpieczenia OC.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. 31-letni kierowca alfy romeo podczas cofania uderzył w kobietę idącą chodnikiem. Na skutek potrącenia kobieta doznała złamania ręki i trafiła do szpitala.

- Okazało się jednak, że 31-latek nie posiada uprawnień do jazdy, a samochód którym jechał nie ma aktualnych badań technicznych. Mężczyzna nie okazał również obowiązkowego ubezpieczenia OC, w związku z czym sporządzona została dokumentacja do funduszu gwarancyjnego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość16.07.2015 8:21

Ilu jeszcze takich jeździ po mieście?

Erni15.07.2015 17:15

Za jazdę bez prawka dawać z automatu 2 lata bezwzględnego więzienia to się skończy ta samowolka!Prawo w tym kraju jest zbyt pobłażliwe dla takich ludzi!