Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
15 lipca 2015

Zlikwidowano dużą uprawę marihuany w Jastrzębiu

  • Zlikwidowano dużą uprawę marihuany w Jastrzębiu
  • Zlikwidowano dużą uprawę marihuany w Jastrzębiu
  • Zlikwidowano dużą uprawę marihuany w Jastrzębiu
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z Jastrzębia zlikwidowali miejscową uprawę konopi indyjskich. 35-letni mężczyzna został zatrzymany za produkcję i handel marihuaną. Grozi mu teraz 10 lat więzienia.

Jastrzębscy kryminalni odkryli linie produkcyjną marihuany. Nielegalna uprawa znajdowała się w dwóch garażach. Stróże prawa zabezpieczyli łącznie 1,5 kilograma suszu, który miał trafić do sprzedaży. Zabezpieczono również specjale namioty oraz profesjonalny sprzęt do uprawy marihuany.

-  Jastrzębianin odpowie nie tylko za nielegalną uprawę, ale również za handel oraz nieodpłatne częstowanie marihuaną. 35-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia w sprawie - informuje policja.

Prokurator zastosował już wobec jastrzębianina środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
ep do Sprawiedliwy20.07.2015 0:08

konopie to nie jest chemiczny zestaw, to normalna roślna, wiesz, taka z liściami i łodygami. Widziałeś kiedyś roślinę? Nie? Na trawniku, tam gdzie sika twój pies n.p. są rośliny.

Gość19.07.2015 7:50

Wystarczyło, że nie spali na służbie i już sukces.

znawca_tematu17.07.2015 13:55

haha pucka rulez :)))

Sprawiedliwy16.07.2015 21:44

Wielu cwaniaczków jest pewna, że narkotyki to jest coś wspaniałego. Ten pieprzony chemiczny zestaw pokazuje jak jest się niedaleko śmierci. Ale śmierć załatwia problem. Wielu tych pewniaczków pozostanie kalekami nie tylko fizycznymi do końca życia. I z naszych pieniędzy będziemy musieli ich utrzymywać. Dlaczego do jasnej, niespodziewanej narkotycznych przypadłości? Jestem za tym aby leczyli się za swoje a zdoła się uratować wiele wartościowych osób.

Gość16.07.2015 8:20

To nie jedyna uprawa w Jastrzębiu, a o rozlewniach alkoholu to nie wie chyba tylko policja. Gdzie kupić papierosy i alkohol wiedzą nawet menele.

amator15.07.2015 20:28

prawie jak zatrzymanie gangu.. heheh,

???15.07.2015 18:51

pieseł smutku dużo

Pokaż wszystkie opinie (15)