Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
17 lipca 2015

Agresywny kierowca ze środkami psychoaktywnymi?

Agresywny kierowca ze środkami psychoaktywnymi?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego zatrzymali 35- i 40-latka, którzy zażywali narkotyki. U dwóch mężczyzn znaleziono nieustalony jeszcze susz roślinny. Jastrzębianie ze względu na swój stan trafili do szpitala.

W miniony wtorek w Mszanie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, którzy znajdowali się pod wpływem środków psychoaktywnych. Do zatrzymania doszło na jednym z parkingów na terenie sklepu.

- Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zauważyli biegającego po parkingu mężczyznę, który był agresywny i pobudzony. Mężczyzna nie reagował na wezwania policjantów do zachowania zgodnego z prawem. W związku z tym został obezwładniony przy pomocy chwytów i kajdanek. Z drugim mężczyzną znajdującym się w pojeździe kontakt również był utrudniony - informuje policja.

W samochodzie, którym poruszali się 35- i 40-latek znaleziono dwa woreczki z roślinnym suszem. Obaj trafili do szpitala.

- Jeżeli okaże się, iż stanowiła ona środki odurzające mężczyźni będą odpowiadać z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Po badaniach krwi  okaże się również, czy kierujący będzie odpowiadał za kierowanie samochodem po użyciu środków odurzających - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamał się do myjni samochodowej Włamał się do myjni samochodowej

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość19.07.2015 7:49

Normalny, oczywiście samochód sam przyjechał na parking i sam by odjechał.

Pachoł miejski18.07.2015 19:22

Dać im bilety w jedną stronę do Tajlandii , tam raz dwa ich zdiagnozują i ocenią.

Normalny18.07.2015 11:43

Do Ech Gościu i SJZ68
Mam nadzieję że nie pijecie alkoholu, bo każdy kto pije, a wyzywa zażywających narkotyki jest dla mnie HIPOKRYTĄ i śmieciem. Czym różni się wódka od np. marihuany ? (oprócz tego że paru panów w garniturkach uznali że jedno jest legalne, a drugie nie?) Niech łapią każdego pijanego.

Po 2 "W samochodzie, którym poruszali" przecież samochód stał na parkingu. Kto powiedział że nim gdziekolwiek jechali ?

SJZ6817.07.2015 19:47

@Gość- ty na trzeźwo tak bredzisz?. Nie moge uwierzyć, ale jeżeli tak to ci nie zazdroszczę.
Chyba się wszędzie z ciebie śmieją.

Ech Gościu! 17.07.2015 18:36

Czy ty jesteś takim głupkiem czy tylko udajesz. Czy musisz zostać pobity lub przejechany przez takiego pobudzonego narkomana żeby zrozumieć jakim ten ćpun jest zagrożeniem? Obrońców narkotyków mam za przygłupów, którzy powinni przebywać w ośrodkach zamkniętych z powodu braku w racjonalnym myśleniu. A w tych ośrodkach powinni sami wytwarzać sobie jedzenie sadząc o pieląc warzywa. Wtedy odkryją kim są naprawdę. Nasze prawo jest czasami pobłażliwe. Sejm powinien uchwalić ustawę, która wymusi leczenie narkomanów za ich pieniądze. Ktoś już na ten temat pisał i ja jestem za.

Gość17.07.2015 16:08

Jakie to było niezgodne z prawem zachowanie? Bieganie, pobudzenie i agresja nie są zabronione prawem z tego co mi wiadomo. Agresja może jest źle widziana, ale nie zakazana. Proszę o przytoczenie artykułu, który tego zakazuje. POlicja prawa nie zna i każe ZA NIC. Nic nie wolno. Wolno się modlić i płacić podatki.

julia17.07.2015 12:17

stare byki, dlaczego do szpitala???? trzeba było rodzinie oddać i niech robia co chcą, Zamknąć w ciemnym pokoju i niech zdycha.Nikt im tego świństwa nie podał.Sami dobrowolnie i z ochotą zażyli.Ja bym nie ratowała.

Pokaż wszystkie opinie (10)