Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
17 lipca 2015

Wypadek na Kasztanowej. Nie ustąpiła pierwszeństwa

Wypadek na Kasztanowej. Nie ustąpiła pierwszeństwa
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek, 16 lipca na ulicy Kasztanowej doszło do zderzenia samochodów. 21-latka nie ustąpiła pierwszeństwa. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ulic Kasztanowej i Wyzwolenia. 21-latka jadąca ulicą Kasztanową nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi, który znajdował się na ulicy Wyzwolenia.

- Na skutek zderzenia pojazdów, kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała i została przewieziona do szpitala - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość18.07.2015 8:17

Przecież kobieta ma pierwszeństwo.

Robur17.07.2015 19:23

A dostała mandat, czy przyjechały do zdarzenia policjantki i uznały, że winę ponosi ten co jechał prawidłowo. Już tak się zdarzyło w naszym mieście. A koledzy policjanci, choć dostrzegli błąd koleżanek ratowali je a nie sprawiedliwość.