Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 lipca 2015

Wiatr znowu powyrywał drzewa w naszym mieście

Wiatr znowu powyrywał drzewa w naszym mieście
fot. olegmohr / photoxpress.com

Wczorajsza wichura zbiera swoje żniwo. Na ulicy Powstańców Śląskich i Turystycznej powalone zostały drzewa. Efekty burzy zostały już usunięte przez strażaków.

Wczorajsze burze nie były tak dotkliwe jak te na początku miesiąca, mimo to w kilku miejscach w Jastrzębiu wiatr powyrywał drzewa. Jedno z drzew spadło na jezdnię na ulicy Powstańców Śląskich. Straż Pożarna w nocy usuwała powalony konar. Drzewo zostało również powalone na ulicy Turystycznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
koko spoko22.07.2015 0:52

Podobno też paru urzędników się urwało z roboty podczas wichury. Bo mieli ważne sprawy rodzinne, n.p. jeden musiał zamówić pizzę, a drugi kupić papier toaletowy. Nie wiem czy to prawda, ale tak mi gadali jak stałem w kolejce do kasy w markecie.

Gość21.07.2015 12:18

Dlatego usuwa się tylko zdrowe drzewa, a te chore czekają na wichurę. Ale co można zrobić ze spróchniałego drewna?