Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 lipca 2015

Wysokie stężenie czadu w kilku miejscach w mieście

Wysokie stężenie czadu w kilku miejscach w mieście
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w kilku blokach w Jastrzębiu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. W jednym z mieszkań stwierdzono przekroczenie normy aż o 350%. Nie było poszkodowanych.

Czujka tlenku węgla uruchomiła się na ulicy Turystycznej. Tam w jednym z mieszkań stwierdzono podwyższone stężenie tlenku węgla. Winnym był piecyk gazowy, który znajdował się w łazience.

- Strażacy sprawdzili mieszkania w całym pionie i okazało się, że jeszcze w dwóch z nich piecyk gazowy był rozregulowany - mówi Mirosław Juraszczyk z jastrzębskiej straży pożarnej.

Podobne zdarzenie miało miejsce na ulicy Zielonej. W jednym z mieszkań czujka pokazała przekroczenie normy stężenia tlenku węgla aż o 350%. Lokal został przewietrzony. Strażacy dla pewności sprawdzili jeszcze sąsiednie mieszkania.

Również na ulicy Marusarzówny czujniki czadu pokazały niebezpieczne stężenie. Doszło tam do awarii piecyka gazowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
eee, no, jak???20.07.2015 14:42

To już wiemy cxo będzie na Dniach Jastrzębia!!!! Będzie czad.
Niestety dosłowny, wiec przynieście maski gazowe

Mieszkaniec20.07.2015 9:45

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że rośnie świadomość mieszkańców i kupują czujki, które niewielkim kosztem ratują życie.
Brawo.