Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 lipca 2015

Są płatne staże dla osób po 30 roku życia

Są płatne staże dla osób po 30 roku życia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Urząd Pracy ogłosił nabór wniosków na organizację staży dla osób powyżej 30 roku życia. Pieniądze na staże pochodzą z Unii Europejskiej.

Na zatrudnienie będą mogły liczyć osoby powyżej 30 roku życia, w szczególności kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby bezrobotne ponad 12 miesięcy, osoby o niskich kwalifikacjach (średnie wykształcenie) lub osoby powyżej 50 roku życia.

Preferowane będą wnioski przedsiębiorców, którzy po zakończonym stażu oferować będą umowy o pracę lub umowę zlecenie na okres 3 miesięcy. 

Szczegóły oraz wniosek o organizację stażu dla przedsiębiorców dostępny jest na stronie pupjastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
menel24.12.2015 8:53

"osoby o niskich kwalifikacjach(średnie wykształcenie) - to ja się pytam czy w UM wszyscy mają wyższe wykształcenie ? Jak już średnie wykształcenie oznacza niskie kwalifikacje to jakie trzeba szkoły studia pokończyć żeby w zapyziałym J-biu dostać pracę oczywiście za minimalną pensje?

Realista26.07.2015 11:37

Po co komu te staże?Na stażu człowiek jest bardziej wykorzystywany aniżeli pracownik na umowie.Każdy kto by na stażu to wie że po nim załapać się na stałą umowę udaje się garstce ludzi...

lol23.07.2015 10:07

ja czekam na opinie czy mi zaakceptuja wniosek o staz, nie spełnia on powyzszych wymagan i jest w innym miescie. ale jest zatrudnienie i jestem długotrwale bezrobotny. te ich projekty to... i indiwidualny konsultant.... co rok to up ma coraz ciekawsze (aluzja) pomysly na usprawnienie systemu

LG23.07.2015 7:06

No do licha ciężkiego, jak to pięknie brzmi: "Witam, mam 51 lat i idę na staż."

koko spoko23.07.2015 2:59

zamiast obniżyć koszty pracy to wolą pompować kasę na tworzenie tymczasowych miejsc pracy, przecież to jest głupsze od filmów Jasia Fasoli.