Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 lipca 2015

"Czadowa środa". Aż cztery interwencje strażaków

"Czadowa środa". Aż cztery interwencje strażaków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną środę jastrzębscy strażacy interweniowali cztery razy w związku z wysokim stężeniem tlenku węgla, czyli popularnego czadu. W jednym z mieszkań stężenie było aż tak wysokie, że na urządzeniu do mierzenia tlenku zabrakło skali.

Strażacy interweniowali na ulicach Opolskiej, Zielonej i Pomorskiej. Mimo wysokiego stężenia czadu, wystarczyło przewietrzenie mieszkań. Nikt nie został poszkodowany. Wszystkie interwencje miały miejsce w ciągu jednej godziny.

Jak mówi Mirosław Juraszczyk, sytuacji winne są upały podczas, których jest słabsza cyrkulacja powietrza w mieszkaniach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Do Gość28.07.2015 16:05

Nie wpadłeś na to, że niektórzy mają przenośne klimatyzatory. Czy znane Ci jest takie urządzenie, czy jeszcze nie. Czy należysz do tej głupszej cześci społeczeństwa, której się wydaje, że ma coś w rodzaju rozumu ?

Gość24.07.2015 15:37

To znaczy że w te upały macie pozamykane okna ? Jak oni robią w ...... ten naród .